Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Pen Duick said:
aslında baluu gitse daha iyi adam tutarsız
ben de böyle bas çek tutarsızlık oldu ama elessonun söylediği çok mantıklı geldi bi an.
Linç Oyu Geri Çekme : Asteroth
Linç Oyu : Baluu

gözüm üzerinde asteroth

Evet tutarsızım, çünkü kendimden başka kimseden emin değilim ? Ancak bazı arkadaşlar çok tutarlı, sanki kimin tarafını tutmaları gerektiğini biliyormuş gibi hareket ediyorlar.

Benim masum olma ihtimalim karşısında, sayı 3'e düşücek ve ve gece kurt adamları da düşünürsek, muhtemelen Lordumuzun ölümünün üzerine yaşanacaklar da kötü olacak.

Şimdi soruyorum, bu riski gerçekten göze almak istiyor musun ?
Ya da kimliğinizi ortaya çıkarmayı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth'la Baluu'nun beraber çalıştığını ve bizi oyuna getirmeye çalıştıklarını düşünüyorum.
Ama tutarsızlığı yüzünden Baluu şüpheli listemin başında. Ayrıca biraz önce Penth'in masum olduğundan emindim dedi öldürülmesine göz yumdu ve şimdi tek emin olduğum kişi kendim diyor.

LİNÇ OYU: Baluu
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de eklemek istiyorum, bazı arkadaşları kimileri korurken beni kimse korumamakta, sizce anti-townie bir gruba dahil olsam, benim fikirlerim ile dogru orantılı olarak hareket edicek bir kaç kişi olmaz mıydı ?

Benim tereddütüm yok, öğlen ölmez isem, akşam zaten ölürüm muhtemelen çünkü kurt adamların sahip oldukları opsiyon ile beni katledeceklerine adım gibi eminim, tıpkı penth'den emin olduğum gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Benim tereddütüm yok, öğlen ölmez isem, akşam zaten ölürüm muhtemelen çünkü kurt adamların sahip oldukları opsiyon ile beni katledeceklerine adım gibi eminim, tıpkı penth'den emin olduğum gibi.

Sana verdiğim oyu geri almak konusunda tereddüt ediyordum fakat şu kalın yazılmış kısımla oyumu geri almamaya kesinlikle karar verdim.

Neden özellikle kurt adamlar? Okultist olduğun için mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Aha kapatma karari cikmis sdfds. Ayrica ilgi fahisesi olmusum lan her mesajda adim geciyor, iste sehit mertebesinden kastettigim buydu ehuehu

Saka bir yana panik hareketler yapmayin, bence benim mundar olmam acik hedef birakiyor baya (mudahale hakkim olmadigindan isim vermeyerekten) bu oyunu tavniler kazanabilir bence, hele hele oyunun devaminda gorucez en basindan beri dogru adami da isaret etmissem celenk birakir okultistler mezarima ehehu
Sosyal ağlarda paylaş

Halk sabahki linçten sonra adeta deliye dönmüştü ve gözleri dönmüş bir şekilde de sıradakı kurbanlarını seçiyorlardı... Aradan fırlayan 6 kişi Baluuyu tuttukları gibi bir direğe bağlayıp cayır cayır yakmıştı... Baluunun cansız bedeni kül olup gitmişti.

Kendisinin sade bir Townie olduğu ortaya çıkmıştı...

Bu kanlı eylemden sonra köye gece çöktü... korkulu halk evlerine döndü ama bunlar boşunaydı... çünkü bu gece yine kan dökülecekti.

Baluu bir TOWNIEdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Köy halkı sabah uyandığında korktuğunun başına geldiğini görmüş oldu... köyün tam ortasında iki tane yanık ceset göründü. Cesetler Sesu ve Kitanaya aitti. İki cesette de ilgi çekici birşey yoktu malum yanmıştı. Artık kasabada 8 kişi kalmıştı ve katillerin hepsi halen ortalıkta cirit atmaktaydı...

Kitana ve Sesu rahmetlerine kavuştu ve ikisi de PRO-TOWN alignmenttandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...