Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: SEZON 2 KAYITLAR

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

fail adam ile ne alakası var abicim.

kimin ne olduğunu anlayamıyoruzki , havadan inmiyor kafamıza.

dory nin asılma sebebi kendisinin "ben doktorum ben doktorum" demesi üzerine emin olduğumu sandım ; çünkü onu söylemeye riske alamazdı , biz asmasak bile gece siz vurucaktınız yani.

millet de adam gibi aktif yorum yapmıyor , polis konuşmuyor. Ben ne yapayım yani. Birilerinin olayları yönlendirmesi lazım bir şekilde. Bende susup milletin çoğunlukla attığı oylara oy vermesini bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

dory'ye kaç tane oy verilmişti onu söylerken yalnız, öyle bir şey de var.

kitana oyunun başından itibaren ne kadar masum varsa hepsini suçladı en az bir kere. Ya ilk oy atan kendi oldu, ya da yanlış kişiyi suçlayanın destekçisi.

dory'ye birden yüklenildi -ki ilk oyu kitana, ikinciyi ben atmıştım-, o yüzden son çare doktorluğunu açıklamak zorunda kaldı.

Aynı değil ikisi.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
dory nin asılma sebebi kendisinin "ben doktorum ben doktorum" demesi üzerine emin olduğumu sandım ; çünkü onu söylemeye riske alamazdı , biz asmasak bile gece siz vurucaktınız yani.

İyi de, ilk oyu vermendeki mantık neydi onu söyle bana.

Daha somut hiç bir şey yok, sen "Hemen bir suçlu bulalım" diye birilerini suçlayıp bir de üstüne oy veriyorsun. Ne zaman dolduruşa getirsek ilk atlayan sen oldun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma ama doktorum demesinden önce 3 oyu vardı , demesinden sonra direk fatality oldu kendisi için. Oylar yönlendirilebilirdi.

İlk oyu verme sebebimde kendi konuşmaları benim için mafia olduğuna dair şüphe doldurdu.Başka ne açıklaması olabilir. İyi oynamak için illa mafia olan birisini mi tutturmamız gerekiyor oylama yaparken.

Yani Dory şanssızdı bence.
Herkes gibi bende susabilirim yani çok basit , konuşma riskini alıcaksan fail de olabiliyosun bunun kötü ya da iyi oynamak la ilgisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten doktorum dedi, biz oldurmesek mafya oldurucek mantıgı nedir ? bırakın mafya oldursun o zaman, o gece olmezse mafya oldugu daha kesinlik kazanır, olurse de mafia tek bi townie oldurmus olur, siz oldurerek hem kendiniz bi townie oldurmus oluyosunuz, hem de mafya'ya gece baska bi townie daha oldurme hakkı veriyosunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
kitana said:
İlk oyu verme sebebimde kendi konuşmaları benim için mafia olduğuna dair şüphe doldurdu.Başka ne açıklaması olabilir. İyi oynamak için illa mafia olan birisini mi tutturmamız gerekiyor oylama yaparken.

"Şüpheli" deyip herkesin konuşmasını beklemek lazım, illa ki mafyayı tutturman değil.

12 kişinin olduğu oyunda konuşan 3 kişiden birine "Mafya!" deyip bir de oy vermek kötü oyundur bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk günden dory nin telef edilmesi olayı en büyük faildı

Hayır bi kere sıkıştırmışsınız köşeye, kendiniz de diyosunuz bugün townieler indirmezse akşam mafya indiricek zaten diye, niye linç hakkınızı boşa harcadınız ki?
Hı, linç edilmeyip bi de o kadar açıklamanın üzerine geceyi de sağ atlatsaydı mafya olduğu %100 kesin olurdu o zaman, 2. gün gönül rahatlığıyla leşini serebilirdiniz meydana. Köşeye sıkışmış birisine karşı linç hakkını boşu boşuna harcamak büyük bi hata oldu bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...