Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepsiburada.com

arcane

Öne çıkan mesajlar

3 farklı elektronik ürün aldım farklı zaman aralıklarında ki bitanesi netbook tu çok uygun fiyata, hepsinde kargo bedava ve 3 gün içerisinde geldi. Hb-yı kullanan yakın tanıdıklarım var ve bütün alışverişlerini buradan yapıyolar hatta bi arkadaşım avukat ve en güvenli alışverişin internet üzerinde yapıldığını iddia ediyor müşteri hakları dolayısıyla. Ürün iade olayıda çok rahat ve güzel ayrıyeten Türkiye'deki en iyi online-alışveriş sitesi diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu hepsiburadadan ? ben bayramdan 3 gün önce sipariş verdim 1 haftadır siparişiniz kargoya verilmek üzere fln diyor. patlıyomu hepsiburada nedir paramız yalan olmasın.

aynı şey banada oldu. 3 4 tane şey vardı kargoya hazır ve 3 gün yollamadılar böyle. Bende iptal ettim hemen iadeyi verdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Bu siteden alışveriş yapanlara kolay gelsin. Şu an için problem çıkmadıysa şanslısınız, çünkü bu tam bir piyango.

Ben de senelerce buradan birşeyler aldım, gecikme vb. sorunları oluyordu fakat şu son 2 seferdir verdiğim ürünlerin HEPSİ bozuk çıktı.

Bozuk çıkması da yetmiyormuş gibi haftalardır attığım onlarca mesaja / iade/değişim formuna hiçbir cevap yok.
Sanırım artık defolu ürün satmaya başladılar ve yavaş yavaş kapatacaklar. Çünkü çok bariz görünüyor ki eleman sayıları çok azalmış ve hiçbir müşteriyle ilgilenmiyorlar.

Yani diyeceğim o ki hepsiburadadan bir ürün almak rus ruleti oynamak gibi. Şanslıysanız, ürün ertesi gün elinize geçer ve çalışıyordur. Şanssızsanız, ürün bozuk çıkar, 2 hafta sonra kargoya verilir, değişim isterseniz aylarca sürer, aylar sonra alırsınız ürünü değişmemiş sadece tamir edilmiştir, paranızı alamazsınız vs.
Ya hep ya hiç yani. Direk buraya verdiğiniz parayı geri falan beklemeyin, müşteri hizmetleri diye birşey de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 ay önce bir sürü ıvır zıvır almıştım(bilgisayar parçalarıda dahil) bir siparişte 3 4 kalemi hemen kargoya verdiler ertesi gün 1 kalemi sonraki günde diğerini verdiler, halbuki ben 3 gün bekleyip toptan kargosuna razıydım :D. Şu ana kadar da aldığım ürünlerde ve kargosunda hiçbir sorun çıkarmadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Qualance said:

2-3 ay önce bir sürü ıvır zıvır almıştım(bilgisayar parçalarıda dahil) bir siparişte 3 4 kalemi hemen kargoya verdiler ertesi gün 1 kalemi sonraki günde diğerini verdiler, halbuki ben 3 gün bekleyip toptan kargosuna razıydım :D. Şu ana kadar da aldığım ürünlerde ve kargosunda hiçbir sorun çıkarmadılar.

Bende de çıkarmamışlardı fakat bir sorun çıktı mı bir daha paranı falan unutucaksın geri alma şansın pek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...