Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

artık kopya oyun satmıyolar

armagildo

Öne çıkan mesajlar

Ya kopya oyun yapanlarda biraz özense
onlarca cd basıyorlar
insan içinden dener bazılarını yükleniyomu falam diye
hepsi birbirinin aynısı zaten teki çalışırsa diğerleride çalışır anormal bişi olmazsa
yani bidefa yuri's revenge almıştım 3 tane hepsi aynı adam basmış hepside bozuk.. insan bi dener emek verir dimi yani?
Şeytan diyo al bi cd writer yüzlerce bas bozuk olmadığından emin ol git sat kadiköyde insanlar senden bozuk çıkmadığını görünce nasılda akın ederler... bide gıcık olay geri almıyan yerler de var yok abi çalışıo ben oynadım.. lan benden niye çizik diyorum :-P[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor
Topic: Wastiee şöle şöle yenilik isteriz!
Wastiee: Not enough gas... Harvest more gas...

Sosyal ağlarda paylaş

aslında sj nin yaninda bi yer orda duzgun oyun oluyo ama artık adam kopya satmıyosa bosuna gitmis olurum

alacagım da bi far cry yani
hem daha yolda doom3 ve hal-life2 var(galiba yeni bi ekran kartı almak gerekecek...oneresi olan var mi...ben radeon dusunuyorum)[signature][hline]i hate love, i love hate.
Sosyal ağlarda paylaş

cd sektörü kürt mafyasıın elinde git bas sat seni bir parlak bulsunlar ondan sonra...[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

+1 mighty[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 26 Mart 2004 21:19 tarihinde demiş ki:
Ya kopya oyun yapanlarda biraz özense
onlarca cd basıyorlar
insan içinden dener bazılarını yükleniyomu falam diye
hepsi birbirinin aynısı zaten teki çalışırsa diğerleride çalışır anormal bişi olmazsa
yani bidefa yuri's revenge almıştım 3 tane hepsi aynı adam basmış hepside bozuk.. insan bi dener emek verir dimi yani?
Şeytan diyo al bi cd writer yüzlerce bas bozuk olmadığından emin ol git sat kadiköyde insanlar senden bozuk çıkmadığını görünce nasılda akın ederler... bide gıcık olay geri almıyan yerler de var yok abi çalışıo ben oynadım.. lan benden niye çizik diyorum :-P

sanada orda sattirirlar gulum mrk etme
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca adamlar üstün taktikler geliştirmişler ben yuvalarını biliyorum bir apartman dolusu adam bütün cdler aynı yerde çoğalıyor ne isterseniz var geçen gün iki dumur olay oldu öncelikle birtanesi kartvizit bastırtmıştı malatyalı mahmut diye sonrada bir mekana girdim duvarda inanmıyacaksınız ama gizli kapı vardı[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

violet e asla ugramam
ben perladan almayı terih ediyorum
son olarak ut2004 geldi dedi bana ve artık gelmiyecekmis
neyse bosverin birazdan pasa pasa kadıkoy e gidicem aslanlar gibi alacam oyunumu satmayanlar kendileri dusunsunler[signature][hline]i hate love, i love hate.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 26 Mart 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
cd sektörü kürt mafyasıın elinde git bas sat seni bir parlak bulsunlar ondan sonra...

babababa iddiaya bak. yazıcıoğlunda cd satıcılarının hepsinin suratı kara die mi böle bi düşünce yürüttün aklından?

said:
Mighty_THoR, 27 Mart 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
ayrıca adamlar üstün taktikler geliştirmişler ben yuvalarını biliyorum bir apartman dolusu adam bütün cdler aynı yerde çoğalıyor ne isterseniz var

bu olayın olduğu yer de yazıcıoğlu sanırım. yazıcıoğlunun komşu hanının en üst katında küçücük dükkanlar war zaten o seyyar elemanlar da o dükkanların çalışanları. onlardan bahsediosun sanırım.

neyse şu cd sektörü mevzuuna geri dönelim. o snn gördüğün kara elemanlar sadece aracı dükkanlar. cd sektörü kürtlerin fln elinde deil üniversiteli öğrencilerin elinde. bi düşün bakalım kampüste bilmemkaç mbit bağlantı we aynı anda bilmemkaç cd kopyalayan cihazlar war. adam napar? şak bikaç saatte install dosyasını indirir p2p programlarından, çeker cdye şak aynı anda bilmemkaç cd hazır bile. ha hiç olmadı zaten rus we romanyalı kardeşler bizim korsan cdci arkadaşlara yardım ederler. inanmayın türkiyede korsanın son bulacağına...[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu zamanlarda kopya oyun satarsanız kimse bişi diyemez ne mafya bişi yapabilir nede başkaları çünkü sizin kazandığınız onlarınkinin yanında hiç kalır.
Ayrıca bu oyunları bulanlar üni öğrencilerinin olduğu doğru fakat basanlar mafyanın çeşitli kolları. Adamlar nereden nası para kırarız die düşünüp girmişler kopya işine. Yani uyuşturucu ticaretini sağlayanlarla kopya oyunları dağıtan insanlar aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

o tasari cikti ya bi tane kopya oyunlar telif haklari ondan

2 haftaonce pazar bi dvd ciye gittim sectim 4 tane dershanem basliyodu alamadim, adam dediki bak yarin cikiyo hepsini 5 ten vericem artik alamazsin. ben cikista ugrayamadim, 3 gun sonra dvd felan yokru icinde[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Eğer piyasaya çıkan oyunların hepsi diğer avrupa ülkeleri gibi bizede gelicekse kaldırılsın kopya oyunlar razıyım ama korkum öyle birşeyinde olmamasıdır.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
2 oyun alayım yapanların hakkını yiyeceğime siz kendinizi oyun hazırlayanların yerine koyun bir oyun yapıyorsun nekadar zamanda ama senin yaptıgın oyundan sen 5kuruş kazanmıyorsun elalem sadece cd kopyalamaklan paraya para demiyor.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 27 Mart 2004 20:37 tarihinde demiş ki:
2 oyun alayım yapanların hakkını yiyeceğime siz kendinizi oyun hazırlayanların yerine koyun bir oyun yapıyorsun nekadar zamanda ama senin yaptıgın oyundan sen 5kuruş kazanmıyorsun elalem sadece cd kopyalamaklan paraya para demiyor.
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

ya avrupa daki sistem olursa gene oyun alırız ama sadec oynayacagımız oyunları...zaten orda oyun cıktıktan ben diyim 1 siz diyin 2 ay sonra ucuzluyo...ikinci el denen bir olay var...biz de de hem oyunların hem de muzik cd lerinin ikinci eli olsa kopyaya bu kadar rabet etmem.[signature][hline]i hate love, i love hate.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben gözümle gördüm yapan da satanda kopyalıyanda kürttü hatta adamlarla biraz konuştum herifle bir mahalle satın almışlar bütün memleket taşınmış öyle anlatıyorlardı üniversite öğrencisiymiş peh[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...