Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurban, Dinleyen var mi?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Kurban'i ilk "Yalan" sarkisiyla tanidim.
Ama hiç bir albümünü alip dinlemedim. Sadece iste televizyonda bir klip daha çikardi.
Onlari izledim sadece...

Simdi yeni bir albüm çikarmis sanirim.
"Sari Çizmeli Mehmet Aga" adli sarkisina da klip çekmis.
Biraz Linkin Park'in In the end sarkisina benzemiz. O klipteki gibi hop jop hop ziplasalardi tam olcakmis.
Ama komik saç tipleriyle, komik mimiklerle, ciddi bir sekilde sarkiyi söylemeleri çok garip olmus.

Dün bir de yalan'in baska bir sarkisini çektim.
norma sarki devam ediyor, arada "hoppa ninna" "a aa aa o oo oo" felan diyorlar. Ayni sari çizmeli mehmet aga gibi bu sarkiyi da esneterek, çigneyerek söylüyorlar sanki..

Eski yalan da hos, bu yalan da hos. Ama eski yalan'in ayri bir tadi var (nostalji? belki)

neyse Kurban dinleyen varsa yorumlari onlardan almak istiyorum.[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

ben severim kurban'ı. gerçi ööle oturup da bi albümü baştan sona dinlemedim hiç, ama dinlediğim kadarıyla kulağımı tırmalamıo şarkıları. Yalan harbi gaz bi parçaydı, klibini de sevmiştim. Şimdi de Sarı Çizmeli Mehmet Ağa parçasını sadece deişik bi yorum olarak deerlendirebiliom, henüz kulaam alışmadı pek[signature][hline] IN THE NAME OF GOD, IMPURE SOULS OF THE LIVING DEAD SHALL BE BANISHED INTO ETERNAL DAMNATION !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 29 Mart 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
Aldık albümünü severek dinledik de herifler cover manyağı olmuşlar bunu da ispatlamak istercesine de Yalan adlı şarkılarını da coverlamışlar

güzel tanimlama :)[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

klipleri biraz değişik olmuş ben ilk garipsedim sonra sevimli geldi ama çok eski şarkı coverlamışlar bu almümlerinde ama zorba hoşuma gitti güzel dinleyin[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

sorma adlı şarkıları ve klibi çok güzeldi.hatta mtv'de gösterildi diye bir söylenti vardı.yeni albümlerindeki coverlar çok başarılı olmuş.[signature][hline]Bazı kişiler yarınlar güzel olacak derler, Oysa bugünler, dünlerin yarınları değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

bende aldım albümlerini biraz punk bi hava almış gibi geldi bana ama beğendim özellikle zorba yalan ve sarı çizmeli mehmet ağa güzel olmuş[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

Kurban severim iyidirlerde ters albümüde var fakat beklediğimi vermedi bana bu albüm belki içinizde bu albümü baştan sona sevenleri vardır ama sarı çizmeli mehmet aga dan başkası beklediğim gibi değil.[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Baggio 09 February 2004 22:27 tarihinde demiş ki;
Ne zaman expert oldun hoca başımıza?
Sosyal ağlarda paylaş

ben namus belası coverını beğendim. yalan ın ikinci versiyonunu da sırf saçmalamak olsun diye ve kaset dolsun diye yapmışlar diye bir duyum geldi.bunu da belirteyim =)[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf Demirci

Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .

[Bu mesaj dieddragon tarafından 30 Mart 2004 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 30 Mart 2004 16:51 tarihinde demiş ki:
bende aldım albümlerini biraz punk bi hava almış gibi geldi bana ama beğendim özellikle zorba yalan ve sarı çizmeli mehmet ağa güzel olmuş

katılıyorum kesınlıkle ama zorba muhtesem[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...