Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legendary Bow goes to a Rogue! "Drama"

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
omuzlar vegeful hala,

sux

Realmde iyi rogue kalmadı, hepsi transfer. Mage/rogue love yapamıyoruz artık. Zheld vardı ya bir ayarsız, kıvırcık? Hah o 70 olmak üzere, onu boostlayıp Phyx'i de peşimize takıp bir RMP glad umuyorum bu sezon. Çabuk gear çekerlerse gear rank bile kasarız. Sen sattın Cüce, ne güzel warror kasıyordun ne oldu ona?
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:
Heh biz de senin pvp gearını sallıyoruz. Git bi guilde git iddialı dost. Ayrıca 2h axe kullanan warrior da gözümden kaçmadı.

Oy ne güzel lan böyle kocakarı dalaşı gibi işte forum ruhu.

Roleplay için aldım, Grunt RP gear'ım bile var. Alt tarafı alt zaten. Orc dediğin baltadan şaşmaz hoca.
Sosyal ağlarda paylaş

neden boyle basit ve sorunsuz tartisilabilecek bir baslikta "yeni yetmeler" moduna giriyorsun ki? ee yaziyorsunuz muthis pve gecmisinizi, 3 yillik gmlik tecrubenizi, adamda ona gore armory istiyor. s2 agalator titlelarinizi degil.

pati wowcularini kucumseme demisin ya, burda kucumseme cabasinda olan kisilerin basini sen cekiyorsun yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Çelik aynalar çekilmiş, iki gram pve tecrübesi olmayan adamlarda hemen belli etmişler kendilerini.

Innuendo said:

Naxx raidledim ben. Bıraktım dediğim halimle de Kael indirdim.

xunn said:
Çelik aynalar çekilmiş, iki gram pve tecrübesi olmayan adamlarda hemen belli etmişler kendilerini.

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

xunn said:

Innuendo said:

QQ larda sana cok yakisiyo. hic eksik etme olur mu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman'la oynuyorum, flurry spec olucak tabi.

ps: Off, innuende'do çaresizlikler, kırıklıklar. Spamliyorsun artık, o derece. Haklı da değilsin, ilk agresif olan da sensin, sonra karşılık alınca QQ yapan da sen. Acayip de sevimsiz olmaya başladın, spam falan. Yeter bence, artık ilgi çekici değil postlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
yoo, senin soylediklerini bir bir curutuyorum aksine. fakat nasilsa her mesajimdan sonra bir yenisini uretebiliyorsun. hatta senin soyledigini tekrar sana karsi kullandim ona bile bisiyler buldun helal olsun. son trick ise hislerini karsindakine yansitman. uzgunum o kadar kirmak, caresiz birakmak istememistim.

Gerçekten burada yazılanlardan sonra böyle bir sonuç çıkarttıysan sosyopat falan olmanı bekliyorum gerçek hayatta. Bir bir çürütüyormuş, daha tek birşey çürütemedin, tokat üstüne tokat yedin, bir de konuyu "Sen de böylesin."den "Char'ın PvP gearlı, nereden analyacağız PvE'den anladığını?"ya getirdin. Ah birde "Bizi küçümsüyorsun sen :(((" yaptın, halbuki burada tek küçümsediğim sensin şu an.

Quote spame dönüyor, tartışma bile kalmadı artık, kasamam o yüzden iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı:
xunn

Alıntı:
xunn

Çürüyen şey bu olsa gerek. Çekemem ben falan diyip gidiyorsun ama sen de anladın onu.

İki gram pve tecrübesi olmayan adamlar falan gibi iddialı cümlelerde duruma girip sonra pve yapmıyorum diye welfare epic charları olan bir arkadaşsın.
İki gram pve tecrübenizin ne kadar olduğunu görmek istemiştim, gördük sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

İroni orada zaten. PvE'den anlamıyor olsaydım bile bu söylediğimiz şeyi çürütmezdi. Arkadaşın "Sen ne anlarsın pvpci" tarzı çıkış 'çakmıyor' olsaydım bile mantıksız, Kael indirmişim casual olarak.

Gear'ım da can yakmış bakıyorum. Öyle tanımadığın adamdan armory link istersen üzülebilirsin böyle Pirvan. gidip talent'a laf attın setup'a bakmadan, oradan da üzüldün zati.

Konuyu benim başarılarım ve postlarım üstünde tutarak zaten 3 sayfa önce katlettiniz topiği, kilidi de yakındır.

Üyeleri güven kazanmamışsa verilmez, kazanmışlarsa verilir legendary item. Buna da GM karar verir, içinde hinlik varsa zaten belli olur, olmayan bir kural çıkarır item düşünce, millet tavrını alır GM'e, guild disband'e kadar gider. Yakında yararsız olacka item için "Oy oy oy hunter wep, hemen verilmeli" tarzı düşüncede kusur var, çünkü progress biticek level kasmak başlayacka ve sadece adı kalacak o item'ın. Sağlam gördüğün üyeye vermek bu yüzden mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

lol tamam gearın çok canımı yaktı gözlerim kamaştı

Anger management gibi 1 puanlık en önemli talente vermeyip 2h weapon specialization vermişsin. O yüzden ciddi üzüldüm gerçekten.

Kael indirmiş adamsın gerisi boş. Kralll yürü be. HELAL OLSUN!!1one

xunn said:
İroni orada zaten. PvE'den anlamıyor olsaydım bile bu söylediğimiz şeyi çürütmezdi. Arkadaşın "Sen ne anlarsın pvpci" tarzı çıkış 'çakmıyor' olsaydım bile mantıksız, Kael indirmişim casual olarak.

Gear'ım da can yakmış bakıyorum. Öyle tanımadığın adamdan armory link istersen üzülebilirsin böyle Pirvan. gidip talent'a laf attın setup'a bakmadan, oradan da üzüldün zati.

Konuyu benim başarılarım ve postlarım üstünde tutarak zaten 3 sayfa önce katlettiniz topiği, kilidi de yakındır.

Üyeleri güven kazanmamışsa verilmez, kazanmışlarsa verilir legendary item. Buna da GM karar verir, içinde hinlik varsa zaten belli olur, olmayan bir kural çıkarır item düşünce, millet tavrını alır GM'e, guild disband'e kadar gider. Yakında yararsız olacka item için "Oy oy oy hunter wep, hemen verilmeli" tarzı düşüncede kusur var, çünkü progress biticek level kasmak başlayacka ve sadece adı kalacak o item'ın. Sağlam gördüğün üyeye vermek bu yüzden mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

sen hala o katledilen 3 sayfa onceki mesaja cevap veremedin, quote spamda yetmedi. kendi dunyanda yasiyorsun. her dedigine bir cevap aldin gene de yaramadi. siraci arkadas da ayni sekil "puhahahah"larda. laf ebeliginden baska birsey yok ortada. 2 gram laf ceviriyorsun sonra tokatlamis oluyorsun. daldan dala ziplayacagina bi yazdiginin arkasinda durup cevaplasan hic birsey olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
bir tane de siraci cikmis yirtik dondan cikar gibi. tayyeapin dedigi gibi "kankanida al git ulan"

3 sayfa önceye baktım, bunu gördüm sadece Ekmek'e dediğin. Başka yumurtladığın birşey varsa göster.

Edit:
said:
Anger management gibi 1 puanlık en önemli talente vermeyip 2h weapon specialization vermişsin. O yüzden ciddi üzüldüm gerçekten.

Keşke bilseydin neden bahsettiğini.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah bütün takımların specleri farklı, imp execute'a veren, shoulder enchantı olmayan, resi kasmış tipler de var. İyi oynamış almış adamlar yüksek rankları. Ayrıca Kael indirmiş adamım, Mage oynuyorum ben, warrior prosu olmama ragmen oynanış tarzına göre değişir specin. Sen yok musun sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...