Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legendary Bow goes to a Rogue! "Drama"

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

geffen said:

senin frost mage fire mage konusunda engin fikirlerini hatırlayanlar bunu da normal karşılayacaktır.o bowu hunterlar dururken rogue'a vererek

Yalnız ne frost mage'miş be kardeşim, hiçbiriniz zamanında verecek tek cevap bulamamışsınız, hepinizin içinde kalmış, ısıtıp ısıtp alaksız konularda ortaya sürüyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
geffen said:

senin frost mage fire mage konusunda engin fikirlerini hatırlayanlar bunu da normal karşılayacaktır.o bowu hunterlar dururken rogue'a vererek

Yalnız ne frost mage'miş be kardeşim, hiçbiriniz zamanında verecek tek cevap bulamamışsınız, hepinizin içinde kalmış, ısıtıp ısıtp alaksız konularda ortaya sürüyorsunuz.

şaka mı yapıyorsun dünyanın cevabını vermiştik sana sen gelip saçma sapan pve geçmişinle bize saçma sapan örnekler sunuyordun. ee bir süre sonra '' nato kafa nato mermer'' deyip uğraşmaktan vazgeçmiştik.. çünkü ne kadar doğru bir şey söylersek söyliyelim sen yine bildiğinden şaşmıyordun.. bizim haklı olduğumuzu sunan en iyi argümanı blizzardın ta kendisi söyledi .. böyle bir argümana gerek yok ya, belki sana blizzardın kendisi inandırıcı gelir diye c/p ediyorum. Şu koyu olan yazı bir mavi posttur yani blizzardın ta kendisinden gelen bir iletidir.. çevrende ingilizcesi olan bir adama tercüme ettir ve hala frost firedan daha iyi pve de gibi laflar edebiliyorsan yazık yani senle aynı clası oynadığıma..
That said, again, we do want Fire to be a strong single target DPS spec along with Frost and Arcane. Frost is not intended to be the Mages "PvP spec" and Fire isn't intended to be the "PvE spec," they only turned out that way because of unintended factors. We're trying to make Frost more viable in raiding by allowing you to effectively freeze the target without having to nova it, allowing you to throw in some "shatter combos" in your rotation.
------
zaten epeyce konusundan sapmış olan bu başlık da, konuyu saptıranlardan biri olmamaya gayret etsem de yukardakini yazdım sırf senin hunterlar varken bowu rogue bir dayının almasını mantıklı görmenden dolayı.. bunu söyleyen adam bunu da söyler demek içindi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
benim sunacak bir argumanim var. bilakis 0-6 yas grubu seklinde "Çelik aynalar çekilmiş, iki gram pve tecrübesi olmayan adamlarda hemen belli etmişler kendilerini. " gibi zeka yoksunu, omru patide "lol care bear pvp arena mage QQQQQQQ" gibi post atanlarda bir arguman yok ki bos bos konusuyor.

nacizane tavsiyem git ko bolumunde gene post kasip yorunge civarinin tozunu alman. en azindan insanlarin goz zevkini bozmuyorsun

Yok ki bir argümanın, olsaydı onu konuşuyorduk. Tek argümanın bana ve freemoon'a bok atmak şu an.

Mesela ben hiç KO bölümünden banlanmadım, hesabım hacklendi, millet belden aşağı topic açtı öyle banlandım. O yüzden baştan gerçekdışı ilk çaban.

said:
"lol care bear pvp arena mage QQQQQQQ"

Yine ayrı bir saçmalık. Bu bölümde en çok dikkat edenlerden biriyim gramere, ama sen zaten bayadır kaşıntılısın başka konulardan. Ne sorunun var bilmiyorum, hatırlamıyorum. Ama senin itibarın için pm atmanı tavsiye ediyorum, random denemelerin başarısızlık ve aşağılanmayla sona erecek, çünkü edepsizsin.

Bu arada, nerede o argüman yahu? Sadece lamer ayar çabaları.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
hala frost firedan daha iyi pve de gibi laflar edebiliyorsan

Al işte, ben asla böyle bir laf söylemedim bir kere. Daha yazdıklarımı bile okumamışsın ki sonra kalkıp cevap verdik diyorsun. Okumadığın birşeye nasıl cevap veriyorsun.

O yazıda full T6 seviyesine gelince geçerli olan bişey bizim bunları konuştuğumuzda bırak full t6'yı daha oyunda BT yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

arguman 4 ayda raidlerin hepsine gelen kendi classlarina ait olan adamlar yerine salakca rogue a verilmesi. fakat ayar cabalari ile suclayacagina kendin tekrar bir oku mesajlari. "yeni yetme pve ciler, ben naxxciyim ezerim" "hayatinizda guild gormemisiniz" gibi mesajlari kimler yazmis tekrar bak. bravo, benim ayar vermeye calistigimi soyledigin 2 kisi yazmis hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
geffen said:
hala frost firedan daha iyi pve de gibi laflar edebiliyorsan

Al işte, ben asla böyle bir laf söylemedim bir kere. Daha yazdıklarımı bile okumamışsın ki sonra kalkıp cevap verdik diyorsun. Okumadığın birşeye nasıl cevap veriyorsun.

O yazıda full T6 seviyesine gelince geçerli olan bişey bizim bunları konuştuğumuzda bırak full t6'yı daha oyunda BT yoktu.

ya arkadaşım güldürme beni, uğraşasım yok aramaya ama sen onu yazdığında bt vardı ve senin verdiğin örnekler gruul ve astromancer di.. biz de sana sen daha pve nin p sindesin nasıl bilirkişi gibi konuşuyorsun diye gülmüştük.. lütfen biri uplasın da görelim tekrar. hakkaten sapmış olan konuyu daha da saptırmamaya çalışıyorum ama cevap vermek zorunda kalıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Biz o tartışmaya ilk naşladığımızda siz karazan yapıyordunuz biz sadece 5 man yapıyorduk, ara ara 30 kere yaptık o tartışmaları farklı farklı forumlarda ve zaten ben genel olarak cevabıda http://forum.donanimhaber.com/m_14629444/mpage_2/key_bizim%2Csucumuz//tm.htm#24453903 burda verdim git oku.

PvE'den anlamak için ne yapmam gerekiyor? Kesin sunwell yapmam gerekiyordur dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
arguman 4 ayda raidlerin hepsine gelen kendi classlarina ait olan adamlar yerine salakca rogue a verilmesi. fakat ayar cabalari ile suclayacagina kendin tekrar bir oku mesajlari. "yeni yetme pve ciler, ben naxxciyim ezerim" "hayatinizda guild gormemisiniz" gibi mesajlari kimler yazmis tekrar bak. bravo, benim ayar vermeye calistigimi soyledigin 2 kisi yazmis hepsini.

Hemen quoteluyorum arkadaşım.

Innuendo said:
@xunn: bu yazdiklarini "pve ile isim olmaz" diyen ve pveden cakmayan birisi mi soyluyor?

Bu argüman değil, yetememiş birinin konuya değil, yazana laf sokuşturma çabası.

Ayrıca kimse kimseye "yeni yetme pve'ci, ben ezerim, hayatınızda guild görmemişsiniz" demedi. Öyle anlıyorsan o senin sorunun.
Sen "Ne anlarsın pve'den?" dersen adama alırsın cevabını, bu böyledir yani soruyu sorup cevaptan dert yanmak da ayı bir komedi.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta ornek verelim, ya yazdigini okumuyorsunuz, yada basinizla degil baska bir organinizla dusunuyorsunuz.

konusulanlar belli. o class a ait olan o itemin o hunterlara verilmesi. ilk basta "yeni" diye bi tutturmadir gidiyor. 4 ayda raidini yapip digerleri kadar member olundugunu duyunca soyle cevaplar geliyor:

FreEmoon said:
Gidin bir guildde 1-2 yıl officerlık yada GM'lik yapın o zaman tekrar konuşalım.

Bırakın legenderyi 2-3 parça epik verdiğiniz 4-5 aylık oyuncu basıp gitsin kalın ortada anlayın nedemek istediğimiz. Bu gibi durumlara 8-10 kere düştükten sonra artık kimseye acımamaya başlıyorsunuz. Biz bir ara dkp sistemi kullanırken guilde giren oyuncuya ilk 3 ay dkp bile kullandırmıyorduk. 3 at geçsin sonra dkp kullanamaya hakkın olacak diyorduk.

Daha guilde 3 ay önce gelmiş, kimdir nedir bilmediğiniz adama birde kalkıp leganedry verecek salak bulamassınız bu alemde. Haa siz o salaklardansanızda p kadar çok kazık yer o kadar çok adam kaybedersinizki nefret edersiniz guildinizdende PvE'dende.

xunn said:
Çelik aynalar çekilmiş, iki gram pve tecrübesi olmayan adamlarda hemen belli etmişler kendilerini.

PvE'de 2-3 ay sizi eski üye yapmaz, hala yenisinizdir. Eğer kankiş türk guildlarında oynuyorsanız nasıl yönetiyorsunuz bilemem.

Ama sadece ve sadece karizmasına alınacak bir legendary wep'i gidip yeni bir üyeye vermezsiniz. Burada "Kime daha çok yarayacak?" gibi bir sorunsal da yok zaten, birkaç ay sonra wotlk geliyor, o silah sadece gösteriş için orada kalakacak. O hunterların bugün yarın guildta olup olmayacağı belli değil, ama GM'im kankası olan rogue ilk Karazhan boss kill'ında bile oradaymış. Tabii ki öyle bir üyeye verilecek. Epic değil Legendary item'dan bahsediyoruz, 2 aylık hunterlardan bahsediyoruz.

Silah Hunter wep, buna şüphe yok zaten. Ama drop rate'i saçma derecede yüksek bir item. First drop da olduğu için adam kaya üyeye vermiş, bu normal. Çok daha ekstrem şeyler oluyor bu oyunda item dağıtımı adına.

muthis arguman dimi?

edit: bi de o yazdiklarini tarihine gore ve senden gelen cevaplari da yaz o zaman olur. her mesajinda var yahu pvpciyim pve carebear diye, wissy gibi. bunu soruncada naxx triplerine giren sensin. sondan ilke dogru da siralamisin al sana cevap kanit diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Freemoon'un quote'u gayet güzel bir argüman. Benim ki de güzel, devamını koymaman kötü olmuş. sana mı ayar vermişim orada? Öyle yapmışımdır.

4 ay değil, 2 ay raid yapmış. Her postta bir ay ekler oldunuz. 4 ay uzun bir süredir, 2 ay değildir. Adamlar durumu kabullenmiş, hak vermişler hala guildtalar. Büyük ihtimalle zaten uyarılmışlardır trial'da oldukları konusunda. Diğer türlü zaten GM'in eşşekliği olduğunu söyledik.

Ama ayar almış bünyenin beli doğrulmuyor ki. Hala saçmalık, yarım yarım quotelayarak bir kötü gösterme çabası.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edit: bi de o yazdiklarini tarihine gore ve senden gelen cevaplari da yaz o zaman olur. her mesajinda var yahu pvpciyim pve carebear diye, wissy gibi. bunu soruncada naxx triplerine giren sensin. sondan ilke dogru da siralamisin al sana cevap kanit diye.

İşim var, gücüm var.

Üstelik bu bölümün eksiğidir, PvP çok daha az ilgi gösterlen şeydir. PvE carebear, Go go PvP demek de yanlış değildir. Duyan her mesajımda Pve sucks diye not düşüyorum falan sanacak, amacında o zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Biz o tartışmaya ilk naşladığımızda siz karazan yapıyordunuz biz sadece 5 man yapıyorduk, ara ara 30 kere yaptık o tartışmaları farklı farklı forumlarda ve zaten ben genel olarak cevabıda http://forum.donanimhaber.com/m_14629444/mpage_2/key_bizim%2Csucumuz//tm.htm#24453903 burda verdim git oku.

PvE'den anlamak için ne yapmam gerekiyor? Kesin sunwell yapmam gerekiyordur dimi?

sanırım bu link ve bu quotelar ne kadar mageden anladığını gösterir. sunwell'e alakalı değil mageden anlamak.
buldum bak biz BT'den bahsediyoruz sen gruuldan void'den..
üstüne ben sizin gibi fire frosttan daha iyidir diyen fire mageleri tokatlıyorum falan gibi laflar etmişsin..
http://forum.paticik.com/read.php?43,2941471,page=4
bu da freemoon arakdaşımızdan bazı inciler
FreEmoon said:
belki aların metoru o kadarki zaten ondada herkez bu korunma için frost oluyor, özel bir durum değil orda shild kullanmak

FreEmoon said:

Agro almamak için cloakına ench yaptıran adam zaten mage bilmiyordur hiç boşa oynamasın. Sen agro kontrolü nedir bilmiyorsun enchten medet umuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun olmasin diye kesmistim. mesajlardaki onemli kismi birakmistim. israr ettin buyur hepsini ekledim. ee sonuc?

"LAN DANGALAK HERIF SEN BI BOKTAN ANLAMIYORSUN NOOB GERZEK. hayir efendim daha onceden olmustu. birine loot vermistik boyle bir olay olmustu. sahsen cok uzulmustum cok sevdigim guildim dagilmisti. arguman yapiyorum muntazaman."

simdi bu mesajda onemli olan kisim "arguman" mi yoksa caps olan kismi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Gülümsetti beni yazılanlar.

Böylesine kimseyi alakadar etmeyen bir mevzuda bu kadar iddialı sözlerle birşeyleri ispatlamaya çalışan, KO semalarının havasını ciğerinde taşıyan arkadaşlar var.
Bu arkadaşlar genellikle gerçek hayatta sıfır çektikleri için buralarda koca balon şişkinliğinde egolu sözcüklerle kendilerine yer buluyorlar. Bunların tabi burada yazması son derece doğal.
Yazılar sürekli bir iddia, şimdi bu arkadaşlar burada yazdıkları zaman "70 milyon bizi izliyo" psikolojisine giriyorlar ki böyle şov maksatlı ifadeler, ben kralım, guild masterlık yaptım, bıtbıt, bikbik falan tepkileri veriyorlar. Siyaset meydanında ülke sorunlarını tartışan Dilipaktan beri bulabildikleri tek tartışma ortamını paha biçilmez "argümanları" ve sıkıcı sözcüklerle de dolduruveriyorlar.

Boşverin takılsınlar.

xunn ve freemoon armory plx(çok da merak ettim harbi)
Sosyal ağlarda paylaş

@geffen

Alla alla şahsen "bu tartışmada bana bir başlık linkle haklı olduğunu göstermek için" deseler aynı başlığı linklerdim. Hala orda yazan her kelimenin sonuna kadarda arkasındayım.

Orda bile verecek cevap bulamamışsınız "hangi bossu kestin" "önce bir Bt ya sonra konuşalım" falan noktasına gelmişsiniz.

EE yapıyorum işte BT ve hala haklıyım, taaa o zaman yazdıklarım aynen geçerli, hala tüm fire magelerle 3 aşşa 5 tukarı aynı dps yapmaya devam ediyor frost mageler. ve hala cloakına agro düşüren ench basmanın anlamsızlığı tüm mageler tarafından kabul ediliyor.

Şimdi gidip o başlığı bir daha okuyan, o zamanlar ne kadar haklı olduğumu görebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
bosuna ugrasma. birisi mmo-championdan wor dan az biraz da ej den linkler resimler c/p yapmakla vakit olduren bir arkadas, digeri de gorebilcegin uzere naxxlardan retired bir arkadas.

Pati WoW'cularını baya küçümsüyorsunuz bence. Ben PvE'den hoşlanmıyorum, PvP yapıyorum mesela. S2 3v3 gladiator'ıyım.

Neden böyle basit, sorunsuz tartışılabilecek bir topicte "Armory ver lan!" moduna girdiniz, yetemedim. Ama buyrun bakın bakalım bir;

Mage(4.5k arena point var) Ahahah riding crop açık kalmıs sdf. =P http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Phaelas

Warrior - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Galith

said:
Gülümsetti beni yazılanlar.

Umursuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

haklı olduğunu göstericek en iyi link benim verdiğimse durum daha da vahim.. neyse gücüm kalmadı uğraşmak için o linkin üstünden nerdeyse 8-9 ay geçmiş aynı fikirlerdeysen bıraktığımız yerde otluyorsun hala. sen devam et.. blizzard'ın kendisi bile tbc'de fire pve frost pvp oldu kusura bakmayın demişken.. ısrarla koca karılar gibi fikirleri sabit kalan adamla tartışmaya ne gücüm kaldı ne de vaktim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...