Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanırım hacklendim yardım

goldenice

Öne çıkan mesajlar

ben daha oncede hacklenmistim pcm kendinden bir anda kapandı bana baskalarıda oturum actı kapatım mi diye sordu hayır dedim yinede pc kapandı nblada uo oynuyorum ve bu daha oncede basıma gelmisti pcye format atıp firewall yukledim ve netten fazla dosya cekmiyorum sizce haklenmişmiyimdir hacklenmişsem ne yapmalıyım
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın fazla heyecan yapmısım yazdıklarımdan bir sey anlşasılmıyor soyle anlatım.gecen yıl cyi yanlıslıkla paylasıma acmamdan dolayı pcime surekli baskaları giriyordu bnblda ki acclarımnın hepsi haklendi ben de pcye format atıp xp yukledim firewall kullanmaya basladım netten fazla dosya indirmedim ama simdi pcm kendi kendine kapanmak istedi ben hayır dememe ragmen kapattı bu hacklendigimde basıma geliyordu eskiden acaba pcmi baska biri daha mı kullanıyor eger oyleyse ne yapmalıyım
Sosyal ağlarda paylaş

norton kur virüs taraması yapsın zonealarm ya da bilimum bi firewall kur giriş çıkış olayını halleder sanırım zaten o.. senin yapabilceen pek bişey de yok sanırım bunlardan başka.. (c sürücünü paylaşıma açmak gibi akıllıca bi hareket dışında)[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...