Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alllallalllllllaaaahhhhhhhhhhhh

Llama

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:
nhahah ben karı gibi yemek yaparım valla sarma mantı sote falan acımam tüm yemekleri yaparım tek hayatta aç kalmam eyt!

bunu ortalıkta söleme hocam bende aynı durumdayım deli yemek yaparım ama gel görki bunu bikaç kez söyledim diye benim olduğum ortamda kimse poposunu kaldırmıyo yemek için. direkt tüm gözler bana dönüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:
GwindonSurion said:
nhahah ben karı gibi yemek yaparım valla sarma mantı sote falan acımam tüm yemekleri yaparım tek hayatta aç kalmam eyt!

bunu ortalıkta söleme hocam bende aynı durumdayım deli yemek yaparım ama gel görki bunu bikaç kez söyledim diye benim olduğum ortamda kimse poposunu kaldırmıyo yemek için. direkt tüm gözler bana dönüyo.
yemek yapan adam iyidir.yapın yapın
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:
GwindonSurion said:

ahah bende +1 ama ben sadece yılbaşı ve özel günlerdeki yemeklerin sorumluluğunu alaraktan yırtmıştım eve bakalım ünide ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...