Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatimda ilkkez yaptigim bir eseri bir kisiye hitaben yaptim

The_Guardian

Öne çıkan mesajlar

Hayatimda ilkkez yaptigim bir eser i bir kisiye hitaben yaptim,
Iste Beni bile aglatan hikayesi,

Utku 1982 Istanbul dogumldur, Kendisiyle Sans eseri Bir arkadasim in sayesinde tanistim,Cok baba bir sair, cizer ve asikti(r) . Lakin Bu ask onuda hayatinida yakti,

Aynen turk filmlerine olacak bir olayla Kizin abisi ve arkadaslarindan yuzlerce kez dayak yedi,bu kadar dayak yemesine karsin hicbir zaman Kotu birsey dusunmemisti, Iyi bir insandi, Kizda sanirim Utkuyu buyuzden seviyor,(du)

Son gunlerinde utkuyla ben cok beraber gezmeye baslamistik, ben Ankaraya baya iyi bildigimden Utkuya kizi Goturebilecegi ve guzel olan yerleri yuruyerek gosteryodum, Sonra utkunun a$ka gelmesi o gunun zaten bo k olacaginin acik kanitiydi, Sonuc olarak Utkunun kiz arkadasi
Dikmenle Ayranciyi birlestiren Bir sitenin koprusunde bulustular.Ben arkadan gelen giden varmi diye izliyodum cunki hicbir sekilde o kiz sevmemistim,Cunki her defasinda baska yalanlar dolanlar dolu hikayalerle acilis ypaiyordu bize, Eyer bir evvelki bulusmalarinda $ANS ESERI abisi utkuyla kizi kizilayin en ucra koselerinde yakaladiysa ve yeniden dovduyse Hemen kiz "abim zorla soletti " veya " msjl;arimi okums olmali" diyordu.Ben de o gun utkuyla ankarayi dolasmadan evvel yanima kelebek cakimi almistim, Eyer gercekten kizin abisi utkuyu heryerde bulmakta sansliysa die. Bir zaman sonra ( ne HIKMETSE) kizin abisinin okuldaki arkadaslariyla abisi Beraber oldugumuz tarafa dogru gelmeye baslamislardi,

Iste ozaman ben kizin Abisinin bir baskisi olmadan kizin Bizi ele verdigini anlamistim,Madem dayak attiracak kadar sevmiyosun nie iliskini kesmiyosun demek geldi icimden, Lakin cok gecti, kizin abisi olay yerine gelince Dogrudan bicak sesleri etrafimizi sarmisti, Bende Utkuyu birakamazdim ve kalmistim, Kiz bir anda aglamaya basladi,Kendi yedigi bo kun Nekadar agir oldugnu yeni anlamaya baslamisti her halde,

Utku bir anda Kiz in gozlerinin icine bakip bir cevap armaya calisti,Lakin su bir gercektiyki, Ne kiz nede utku bir laf bile etmiyordu Sanirim artik Utkuda anlamisti iliskilerindeki k(oca)ucuk catlagi, Kiz hafifce ger cekildi, Bosalan boslugu abisinin bir arkadasi doldurdu, Bir kirilma sesi geldi arkadan. O kiyisinda bulundugumuz, O vadinin mukemmel manzarasiyla aramizda olan bu plastik cami Vura vura yerinden sokmuslerdi, Her sey sanki bir planli Saldiriymiscasina gelisirken, Ilk atilan adamin ustune cullandim, Hemen arkasindan Cakilarin arkalariyla kafama gelen darbelerin ardindan Ben kapliyan bicaklanma korkusu icinde bir yandan sallanan Bicaklardan siyrilirken bir yandanda Montumu cikarip sol elime siper yapmistim,

Hala arkada olan Bagiris ve kufur sesleri Kafamda yankilanirken, Bir anda o adamlarin yuzunde bir telaslanma gormustum, Ilk gardini kaybedene saldirip yere yiktim, Lakin diyerleri bu adamin yardimina kosmamislardi,,, Neden bu kisinin yardimina kosmamislardi>.Beni gucsuz gorduklerindenmi acaba??? eyer oyleyse nie 4 kisiden 3 u beni tutuyordu?/ Bir anda adamin ustunden hisimla kalktim,Ve geriye baktim, Utkuyla Kiz arkadasinin O CETE BASI olan abisi gozlerime ili$iti, Diyerleride kavgaya giremiyodu Cunki Benim ayaga kalktigimi duymuslardi, Bir ayri konu ise Utkunun Nekadar guclu ve kara gozlu olduguydu, Onunde Kelebek cakiyi sanki elinin bir parcasi gibi kullanan adama saldirisi, ister istemez Cakiyi tutani bile urkutmustu, Utkunun gozundeki yaslardan, belkide ihanet in nekadar agir oldu belli oluyordu,

Ben bos durmadan o ondeki 2 kisinin arasina atlamis ve onlarin oraya gitmesini onlemey calismistim, Lakin bu sefer gerek Utkuya bakmam gerekse hazirlikli olmalari beni yumruk ve tekmeler icinde birakmaya yetmisti, Hemen kose gidip Cokmus bolece Kavgadan gelecek zarari en aza indirmeye calisyordum, Atilan tekmeler ve yumruklar arasinda da Utkuyu izliyodum, Bir Anda Utku Sol eliye Kizin abisinin cakisini kavradi Ve elinden (bir nevi) fiskiran kanlara ragmen Cakiyi Abiden almisti,

Bu olay karsisinda Cakisi giden abi arkadaslarina seslenmis ve Bir nevi 2, bir caki almak istemisti, Diyer arkadaslarindan biri Bana vurmayi birakip digrudan utkuya saldirmisti, lakin Utkunun bir yumrugu Cocugu o acilan camin kenarina yapistirmisti, Bu olayi anlayan adam Korkusundan bir anda yerde oturmaya ve Belkide 2, dogusunun ilk nefeslerini hizli hizli almaktaydi
Tam diyerleride Kalktiklarinda Ben Elimdeki Kelebek cakiyi siklattim, ki bolece hala benimde Bir tehlike oldugumu anlasinlar, Bunlar kavgaya iyice yaklasytikca ben Bir omus darbesiyle bir tanesi ni Kavgadan uzaklastirmistim, bu sirada Utkunun Kiz arkadasinin Durun lutfen die bagirislari beni o ikinci adami bicaklamk tan kurtarip Utkuya bakmami saglamisti, Utku elindeki bicagi kullanmak istemiyorken ,Kizin abiside
Cakisinin gitmesini bir gurur meselesi yapmis ve Utkuya saldirmak icin kosmustu, Utkuda kendini korumak ve birazda olsun Karsidakini korkutmak icin cakiyi ileri dogru gosterdi,......

Lakin bu onun hayatini deyistirecek bir hareketti, Abisi cok hizli geld
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşam bir garip oluyor bir çok zaman...
Lanet ediyorum böyle olaylara..
Lanet okuyorum sevgiye kimi zaman..
Ağlıyorum sessizce,sevgiye küfredercesine
Ne kadar ağlasam da hiç bir zaman düzelmiyecek biliyorum kalbimde ki acılar..
Sessiz bir ayaz var sanki içimde..Dışa vuramıyorum bunu..
Aynı şekilde benimde dayak yemeye ramak kaldığım günlerde beni canı uğruna koruyan kardeşimin şimdi benden uzak olması banada acı veriyor..

Aldırma hayata..
Dik başını yüksekce..Umutlara SARIL!
SINIRSIZCA!
Lanet oku sessizliğe..
Bağır ölesiye..
Bul onu yeniden..Belki herşey eskisi gibi olmayacak ama neden eskisinden daha güzel yapamıyasanız ki?
Uğruna canını veriyorsun bir dostunun..Gerçi o gün belki canlı olarak kurtulduğunuz için sanşlısınız...
Delikanlı olduğunuz,ölümdeki çakılara kafa tuttuğunuz için şanslısınız..
Ağladığınız,bağırdığınız için sanşlısınız ..

Kadere Ağlama..
Geçen zamana ağla..
Sessizliğe ağla dediğim gibi..
Keşke derdim ben,
O hapisaneye düşen olsam;
Keşke senin gibi bir dostum olsaydı..
Keşke kaderim sessizliğe boğulmasaydı..

Gözyaşları bir şey ifade etmiyor artık benim için..
Yüreğim buz tutmuş..

Savaşcıyım..
Savaşıyorum..Ölümüne dek..
Biliyorum çünkü;
Her savaşcının,
Belki bir yada birden çok UĞRUNA savaştığı vardır..

Yeniden bul onu...Zorda olsa..Yeniden gel dünyaya..

Herşey,
sıfırdan başladı..Başlar..

...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende çok okumak istedim ama gözüm korkuttu harbiden :) Ben bu yazı kadar her gün yazabilsem dönem ödevi bitmişti şimdiye.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Kara Taht Orta dünyanın kaderi...
Sosyal ağlarda paylaş

söylinecek ne varki ne kadar konuşsak boş söylesek boş
ama geriye tek ölüm kalır oda hepimizin ortak noktası
arkadaşın sevinmeli yaşıyor
onun yaptıklarını az da olsa anlıyorum insan bazen yaşadığını hissetmek istiyor[hline]karga [Les Patriotes] Theurgist of the theurgists
Hatun[Les Patriotes] Cleric of Karga

Sosyal ağlarda paylaş

bu alıntı mı?
Yoksa sen mi yazdın
Bu duruma göre söylencek şeyler olabilir.. Mesela sen yazdıysan Utku hapisten çıkınca yüzüne nasıl bakacağını düşünüp onu ziyarete gitmelisin.. kesinlikle gitmelisin olanlar ne senin suçun nede sorumluluğun.[hline]ERKEKLIGI TUTTUGU TAKIMIN RENGINE BAĞLAYAN ADAM BIRAK ERKEGI, TRAVESTI BILE DEGILDIR.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu tabiki ben yazdim lakin aktardigim tek portal burasi deil,
Bunun disinda 1 tanedaha oyun server ina ve bir sitesine yazdim,

Bunun nedeni insanl;ari (ozellikle kendini bilmez veletleri) adamgibi davranmaya caligirtmak, Veya sizi uyarmak,
Belkide undan bole bir olay olursa akliniza bu Utku gelecek, ve belkide bir UTKUnun daha kaymasini onluyeceksiziniz
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlattınız be hocam :(

Allah kimsenin başına vermesin böyle birşeyi. Çok kötü bi durum.Böyle durumlarda ne söylenir pek bilmem ama Geçmiş olsun.

Gerçektende bu yazıdan çıkartılıcak çok önemli bi dersler var.

Ama şuna çok üzüldüm. Utkuyu bu kadar çok seviyordun. Niye gitmedin ziyaretine. Belki sana kızacaktı. Belki suratına tükürücek yada tersine bağrına basıcaktı.
Ama şu varki. Utku çok üzülmüştür. Çünkü hayatta insanın dostsuz kalması kadar kötü birşey yok.

Bize böyle bir yazı sunduğun için gerçekten çok Teşekkürler.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

gercek benim basimdan gecti, Lakin olebir yazdimki sanirim bircogunuza kurgu film gibi geldi,Uzulurum Uzuluruz,Lakin hala yasiyoruz, ve hep beraber yeni Utkularin olmesini veya hapse girmesini onluyebiliriz.

Sadece bole gereksiz kabadayi tiplilere prim vermemeliyiz, hala aklimda binlerce cozum var. Cunki elbet birgun Turkiyey geri donucem,Bundan evvelki bir cok sozumude yerine getirecem,Yapilacak bir cok sey arasinda once abiyi bulmak ve bunlari bir bir sormak var..

Eyer Utku hapisaneden ciktiysa zaten bana laf dusmez.Sanirim yapilacak birsey varsa o yapar.Ama Utku iyi bir insandir. Eminim cikinca kimseye birsey yapmiyacaktir,
Benim canim dostum, iyi kalpli kiislik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...