Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred Hero Spoiler

Locklear

Öne çıkan mesajlar

Ben dark elf actım , Ama gonlum battle mage'den yana , Dark elf'te Fog Of War foe'si var oldukca ho$ kar$ıma 3-5 tane eleman gelirse normalde hic $ansım olmaz ama onu atınca sis yuzunden saldırmıyorlar , Skiller olarak:
Blade Combat 11 ( aMA Sadece Du'Blade'e i$ler dikkat )
Agility 8
Disarming 10 ( Para kaynagım )

Disarming'e abanın derim ben cunku msl disarm 10 iken %12 oranla du$uruyor silahları sadece silahları deil zırh , migfer ne varsa o yuzden cok zengin olabiliyorsunuz bazen kar$ınızdakininn elinde unique itemlar oluyor onnar da $ansa du$uyor ...

Sizin karakterleriniz nasıl ?[signature][hline]Tomorrow never comes untill' it's too late ..
Sosyal ağlarda paylaş

darkelf ın en guclu olan confuse u yazmamıssın ...
1 levelde bıle atıldıgı yerdekı adamlar/yaratıklar bırbırıne gırıyor ...
yanı bır kısmı gecıcı sure ıcın senın adına savasıyor ...
bu olmazsa bıle stun oluyorlar uzun bır sure hıcbırsey yapmadan beklıyorlar ...
sende gonul rahatlıgıyla kesıyorsun ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Vampire Hunter D
Sosyal ağlarda paylaş

level 24 dark elf
hard hit verin sürekli,bir de 2 confuse yeter.
böyle bi karakterle zorlanmanız çok zor,ayrıca disarm a hiç gerek yok.para diabloda olduğu gibi hiçbir işe yaramıyor,zaten ne almak isterseniz yetiyor paranız,hiç para sıkıntısı çekmedi 300 k param var şuan,altımdada atım var:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde dark elf karakterim var, en çok kullandığım özelliğide "sis" 2. dragonuda kestim bu özellikle. Ama şu skull'lar ne işe yarıyor hayla çözemedim, yoksa başka charlarmı kullanıyor bunu.
Bu arada combo yapmanızı sağlayan elemana gittiğinizde "exchange" seçeneğini seçerseniz diğer charlara aiy skilllerin 4 tanesini verip sizin char a ait olan 1 tane ile değiştirebiliyorsunuz, yada silahlara veya zırhlara ekleyabiliyorsuzun... Silahlar deli oluyor böylece...
Sosyal ağlarda paylaş

blade lore gereksiz,sadece du blade ve diger ezik dark elf kılıclarında ise yarıyorki normal kılıçlar çok daha üstün.
Dual wield,Agility,Weapon lore ve Sword lore bu 4 üne abanınca karakter tanrısal oluyor.disarm a vermek hata bosa skill puanı,para oyunda gereksiz zaten iyi bişey düşerse kestiklerinizden düşüyor dükkanda bulunmuyor.
En sevdiğim combo 4 tane level 4 revenge, totalde 3k damage koyuyor ,onada sadece abartı hakkı olan bazı yaratıklarda ihtiyac duyuluyo.level 1 den beri silver oynuyorum (yanlıslıkla secmisim oyun niye bu kadar zor demiştim bende :) )
speed 400, saniyede 5-6 vurus 500 damage per hit.fena diil :)[signature][hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...