Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurt dışından t-shirt sipariş redebileceğim bir site?

Natural

Öne çıkan mesajlar

Yurt dışından t-shirt sipariş edebileceğim bir site biliyormusunuz?Yani siyah grup t-shirt'ü...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 10 October 2003 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım dediğin sitenin istediğim site tarzı ile alakası yok![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'ye gönderen, kredi kartı kabul eden,
Grub adı yazmayan albüm kapakları
X-men - Wolverine - Nightcrawler (filmi değil çizgi film ve çizgi roman)
Command and Conquer, blizzard, sierra, bullfrog, dungeon keeper

tarzı resimleri olan tshirtler arıyorum. Özellikle Siyah olsun..

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=13107
hellhound ilginç bir yer önermiş..
ne kadar efektif bir yer bilmiyorum.
ayrıca pazarda (maltepe pazarında ne işi var allahaşkına) yok, RS cafe gibi yerlerde bulunabiliyor ama orda da kaliteli veya bol çeşit yok. Yani ICED EARTH, BLIND GUARDIAN felan göremedim..[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada araştırma sırasında vakit kaybettiğim için Hellhound bahsettiğim siteyi benden önce yazmış zaten.. Neyse..[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 October 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...