Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stratholme

hippy_tarkan

Öne çıkan mesajlar

Hayal meyal hatırlıyorum öyle bişey ama baron runda öyle bir debuff atan varmıydı yada buna bir çözüm yokmuydu onu hatırlamıyorum. Yani herhangi bir gruptaki mob bunu atıyorsa bile ilk o nükülüp gelmeden kesilebilir diye düşünüyorum.

Neyse hengi mob olduğunu yada debuffın adını söylersen, o zaman bir daha bakarız. Belki arka kapıdan girmediğin için bu sorun oluşmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:
http://www.wowhead.com/?npc=10382

en temiz yolu ciplak kalip olmek

By Sharapova on 05/11/2007 (Patch 2.0.12)
This mob casts a disease which hits you for 150 dmg every 10 seconds and prevents health regeneration for 10 mins. This may not be an issue if you do the instance in a group. But solo attempts on the dungeon can be affected by that damn curse.
Last edited by

bu işte.. disease ama curse deil, adamın damn curse dediği sitem :P
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Stratta para nasıl kasılıyor? Bir de daha atı düşüren neredeyse hiç kimseyi görmedim xD . BL'de ally tarafındayım son olarak orada bile görmedim ata sahip kimseyi asdasf

bl horde tarafında bu meshuuur niffer de vardı o ninjalamıstı :) neredeyse butun bl tarafından tanınan bir sahsiyetti :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ya LvL'ın Oyungezer'in vs. MMORPG'ler hakkında yazdığı şeyler ciddi komik olabiliyor. Bir sayısında da Türkiye'de henüz AoC'da lvl cap'e gelen Türk yok yazmışlar, arkadaşım da görmüş, kavga ettik, heriflerin her yazdığını doğru addediyor, odunu hakediyor.
Türkiye'de WoW vs. oynayan her Türk bu dergileri okumuyor ya da bu dergilerle ciddi iletişim içerisine girmiyor sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 28k HP var full nüke işte, üstünde shieldi eksik etme (hatta önce 24 saniye bekle CD'si dolsun shieldin sonra dal), anca 1.5k falan vuruyor, ilk stuna blink ikinciye PvP trinket kullan, pet ilk dalsın, sonra sen başla, sana dönsün dibine gelince ice block. Pete gidince tekrar nüke, ikinci peti çıkar blinkle kaçarken o pet kesmiş oluyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Lenwe said:
S2 full frost mage ile Ramsteini alamiyorum kite mite dinlemiyor nedir bu NPC nin taktiği ?

@ Regalya: abi şimdi +15 halberd al agility pot iç deme de bana =)

Bak şimdi elveni çekiyorsun sonra..
:)
Ziguratın kenarı çıkarsan uzun yoldan takibe kasar seni yanlış hatılamıyorsam hala değişmedi oradan nükelemeye başla yanina geldiğinde aşagi in yolu geri insin muhtemele geberir öyle çok bi hpsi yok zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...