Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nası forum

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Mary Harry Potterins simdi tuvalete giriyor.
yavasca pantolonumu ve kilotumu dizlerime kadar indiriyorum, sabahtan beri derslerde oturmaktan pancake olmus gotumu agir agir klozetin kapagina yaklastirirken, gomle momlek altima kacmasin diye elimle topluyorum, oturur oturmaz gaz vanalari aciliyor sanirim balo salonuna kadar gidiyor osurugumun sesi, utanmiyorum ama, assa inice vay amk yukarda canavarlar nasil bagiriyo derim. hafiften bagirsaklari kalkis pozisyonuna getiriyorum, tum sistemler hazir, radyo tamam, kule kalkis iznini verdi, kasiliyorum, veeeee mukemmel bir kalkisla kol gibi bir kaka vucudumu terkederek tuvaletin derinliklerine dogru agir ve yilanimsi bir hareketle ilerliyor, isi bitirmis olmanin verdigi rahatlikla elimi tuvalet kagidina uzatmak istiyorum ama O DA NE??? elimi uzattigim yerde kocaman bir trol var, yok la saka, tuvalet kagidi bitmis, kicimi silmeden kalkiyorum, gotu basi toplayip yemekhaneye iniyorum. inerken elim surekli kasinmakta olan kicimdan uzaklasamiyor, koridorda Samanthayi gorup ona sirince el salliyorum, yanimdan gectikten sonra dotune bakip pis seyler dusundum, neyse yemekhaneye girerken hemen kapinin saginda oturan Richardin dotune bi parmak atip kosarak uzaklastiktan sonra Memetin yanindaki yerime oturuyorum, Memet gene amona mamona barak obama gibi bir seyler soyluyor bana donup ama gene onu anlamiyorum, lan ne zaman ingilizce ogrencek bu hiyar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...