Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu t-shirt rezaleti nedir?

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

doğru diyosun, öylesi de olsun tabi güzel oluyo

hehe, o değil de konserden önce geldi aklıma dedim şimdi girişimci bi eleman olsam bi tasarım yapıp 1000 tane tişört bastırsam konser günü o civarda sersem yere satsam iyi para kırarım diye... büyüyünce yapcam bunu :D sdgf
Sosyal ağlarda paylaş

Yav bu tarz şeyler bizim aklımıza hep olay geçtikten sonra gelir.

Geçen de elemanın biri laptopunu alıp banka yakınlarında wifi nin de çektii bi yere tazgah açmış KEY ÖDEMELERİNE BAKILIR diye, 2 liradan keye bakıyordu. 20 kişi baksa 40 papel, idare eder yani. Ki KEY ödemeleri 1 hafta devam etti, çok daha fazla alır.

Neyse. Offtopic.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
ben aldım gayet hatıra olması açısından. Üstünde tarih,yer yazan başka bir tasarım yoktu. Mevcut tasarım da batmadı hiçbiyerime. Çok gereksiz eleştrilerde bulunmuşsunuz açıkçası.

Ne alakası var milliyetçilikle falan lol
Nasıl ki eurovision felan nerde yapılıyorsa logosu o yerin simgelerine göre şekilleniyor, bu da aynı mantık.

Gariplik sizde bence.

edit: ayrıca çok biliyosanız siz yapın siz kırın parayı nedir yani :P Bariz belli metallica@turkiye temalı bir tişörtün o gün milyon tane satacağı. Font'a mı bakacak millet sanki abiye kıyafet alıyoruz sdfg Hatıra yani ötesi yok.

tamam alırsında bu tasarıma para vermek o C harfine para vermek ödüllendirmek bence. evde pijama olarak giyebilirsin bence.
yani bende judas aldım ama arkasında TURKEY yazıyor sadece gayet güzel.

yani adam 1 saat önce yapmış tasarımı. font değiştircek ne var bunda. yani anlamayan adam daha güzel yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...