Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bittorrent experimental

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

bittorent experimental'in download sirasinda açilan penceresi var ya.
o pencerede upload hizini dial-up'a getir.
böylece upload'i sinirlandirarak download hizini arttirabilirsin.

bu konu hakkinda ayrintili bilgiyi www.suprnovaforums.com sitesinde how-to bölümünde okuyabilirsin. ADSL'nin upload'ini sinirlandiran programlari felan da söylüyorlar.

Download'in fazla olmamasinin bir etkeni de, o programin havuzu içerisinde 10 kullanici toplam 20k/s upload koymuslar havuza. Havuzdan kullanici basina o zaman 2k/s düsüyor, sen de o 2k/s hizi kullanabiliyorsun..

"Paylastikça artan tat" diyorlar. (yani olaya yorumum bu) Eger öyleyse, sen download sirasinda o dosyalari paylasirsan, download hizin da bir süre artar. Ama ben bu kadar büyük bir dert olarak görmedim paylasmayi. Emule'de mesela habire paylassan da download'in hala zor..

Kullanicilarinin upload'inin sana düsen kismi az. O dosyada kullanici sayisi az. ilk basta kullanicilara baglaniyor. O yüzden bekle bir süre sonra kullanici sayisi arttikça hizin da artar..
Aklima sadece bunlar geliyor. Umarim yardimi olmustur.. Biraz karisik anlattim ya neyse..[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

hash ederken bittorent experimental da kastirmiyor..

ayrica shareaza ne kadar edonkey felan hizmeti sunsa da, bir edonkey, bir emule gibi sira bekleme derdin oluyor..

ayrica suprnova.org çalisanlari birinci shadow client, ikinci bittorent experimental tavsiye ediyorsa, adamlarin bir bildigi var demektir..[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...