Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google'a rakip: cuil.com

Drakkahn

Öne çıkan mesajlar

ben dün görmüştüm ama test etme fırsatı bulamadım hala.. lakin webrazzi'de yazana göre aynı kelimeyi ardarda girdiğinde bile farklı sonuçlar çeviriyormuş. sebebi algoritma ile mi ilgili, yoksa bir sorun mu bilmiyoruz şu anda.. ayrıca sizin gibi slashdot'ta da sonuç çevirmemekle ilgili yorumlar vardı.. yani index'inin hızla büyüdüğü ile övünen bir arama motoru ama cevap döndürmüyor..

sonuç olarak daha kullanmamış, ana sayfasını açmış olsam (ki bir kaç mesaj üstünde konuyla ilgili olumsuz tecrübemi de belirttim) dahi internetteki yorumlara baktığımda bu servisin ancak beta olarak açılması lazımdı diyorum...

ve ekliyorum; bu cuil neden bomba haber etkisi oldu anlamadım? her yerde adı geçiyor ilk günden ama balon haber gibi geliyor bana nedense..

aquila'nın dedi hadise, privacy hedehödöye saygısı artı puan olabilir ama işlevsel olmadıktan sonra anlamsız bence.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anladigim kadariyla, gugil gibi aradigin kelime icin en cok hit alan siteyi degil de kelimenin en cok kullanildigi siteleri cikariyo, sonuc olarak insanlarin arama aliskanliklarini tutmuyo, yani bu cok aranmis su cok bulunmus gibi bi olayi yok, hedefe yonelik arama gibi kanimca, ben de cok kullanmadim, ama burda kullanip begenmeyenler neleri aradiklarin ve sonuclarini yazarsa sanki daha saglikli bir fikir elde edebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...