Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karınca istilası

Killer

Öne çıkan mesajlar

dün akşam dondurma yedim yediğim kaseyi yere koydum (bidaha alırım diye) dizi izliyorum.sabah bi baktım içi karınca dolmuş.kaseyi aldım suya tuttum hemen içindekiler gg oldu da diğer yerdekileri öldüremiyorum kıyamadım.korkutucu bi yöntem bilen var mı?

bide arası parkeli bi evde yaşıyosanız yere böyle şyeler koymayın
Sosyal ağlarda paylaş

eczanede satılan bi tarım ilacı var zinon mu zenon mu öle bişi
bizdede cok karınca oluyodu cok kalıcı bi yöntem pamuğa biraz o ilactan döküp köşelere ve aralara sürüyoruz sonra o pamukları cocukların vs ulaşamayacağı yerlere atıyoruz (yatakların altı gibi) 1 sene ne karınca ne böcek ugramıyo sivrisineklere bile pek rastlamıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:
dün akşam dondurma yedim yediğim kaseyi yere koydum (bidaha alırım diye) dizi izliyorum.sabah bi baktım içi karınca dolmuş.kaseyi aldım suya tuttum hemen içindekiler gg oldu da diğer yerdekileri öldüremiyorum kıyamadım.korkutucu bi yöntem bilen var mı?

abi kasedekileri boğarak öldürmüşsün yerdekilere nası kıyamıyosun ki? evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Laraken said:
Killer said:

abi kasedekileri boğarak öldürmüşsün yerdekilere nası kıyamıyosun ki? evet.

ahahaahah

hem boğarak ölüm en acısı olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...