Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HAGI Galatasaray'da!

Loramis

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar Bence Cok buyk bir Olay bu
Galatasaraylı olarak tek diyecegim COk buyuk bir risk..

Ya Çıkışa geçicez Yada Çoküşe...
zaman gostericek bence

sizlerin goruşleri nelerdir.?[signature][hline]namı diger:

UnderTaker(BTD)
Loramis
Future_King

Sosyal ağlarda paylaş

Hagi ile bence hiç birşey olmaz. Yapı olarak teknik direktörlüğe uygun bir yapısı yok bence Hagi'nin. Aşırı Sinirli,Disiplinsiz,Sinirli olmadığı zamanlarda ise fazla yumuşak :)[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

loramis aynen dediğin gibi ya çıkış ya çöküş
ama bence çok büyük bi çıkışın olması daha muhtemel çünkü o bütün futbolcuların abisi. dertlerinden daha ii anlar we fatih terimin yapamadığı bazı şeyleri yapar(takımın gençleşme we tecrübelenme olayını gerçekleştirmek gibi)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

zaten Özhan Canaydın sırf taraftarla barışmak için aldı Hagi&Popescu&Ergün Gürsoy troykasını...Ergün Gürsoy geldi yavaş yavaş gs yükselmeye başlar erif baş şikeci de otekiler olmaz gibime geliyor[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

gürsoy şikeci mi?
trabzonda mafya karıştı işe, fb de zaten mafya + siyaset + hakemlerin onların istediğini yapması,
bjk de de vardı birşeyler, ama kendi kendilerne girdi anlayamadım.

GS de başbakan gsliyken bile hakemler hakkını yiyordu şimdi iyice yerler hakkını..

Yani o harekete devam vermek karı işidir, yazıklar olsun diyorum.
Bir basiretimiz bağlandı tam bağlandı yani.
Ayrıca Terim'le ayrılmak da ayrı bir hataydı, gerçi başkan yaramadı bize.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dicektim jacabo :). Neyse işte sonuç ortada.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

ne olursa olsun HAgi Ne yapıp Edip İLK maçını almalıydı.
Sebebi tabiiiki puan diil.
taraftarın,Futbolcuların Kendisine inanması ve Kendilerine guvenlerinin gelmesi açısından...
+ medyada cabası...[signature][hline]namı diger:

UnderTaker(BTD)
Loramis
Future_King

Sosyal ağlarda paylaş

hagi den bu sezon kimse bisey beklemiyor, yani 2 macin 1 ini kazansak grafigimiz eskisinden daha iyi olacak

haginin iyi tarafi taze futbolcu, yani birebir futbolcu tutoru, daha yukardan degil asagidan girecek isin icine, futbolcularin halindan anliyacak

ama kotu yani, takimin halinden anlamiyacak. 60dk lardan sonraki kotu gidisatlari cozemeyecek

sonuc olarak son donemden daha iyi olacak ama genede beklenen galatasaraydan kotu olacak[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam o kadar takımdan atıldı bursadan bile atıdı sen gel şindi bu adamı 3 büyükelrden birine t.direktör yap oacak işmi yaaa saçmalık yaaa paralı başkan istioz die taraftar baarıo yine aynı adam seçilio bence taraftarda oy kullanmalı bu seçimlerde[signature][hline]En büyük Cimboooomm
http://linkler.8m.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...