Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KISA BOYLU KIZLAR

throine

Öne çıkan mesajlar

ben hatırlıyorum da wackenda in flames çıkınca ilk 2 şarkıda kalabalık yüklenince düşüp ölmemek için 7 kere rage kullanmış bu sayede hayatta kalmıştım. 1.70 lik 2 kızın da hayatını kurtarmış birinden öpücük almıştım. UZUN VE KASLI OLMANIN AVANTAJLARI!11 ama sadece konserlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
ben hatırlıyorum da wackenda in flames çıkınca ilk 2 şarkıda kalabalık yüklenince düşüp ölmemek için 7 kere rage kullanmış bu sayede hayatta kalmıştım. 1.70 lik 2 kızın da hayatını kurtarmış birinden öpücük almıştım. UZUN VE KASLI OLMANIN AVANTAJLARI!11 ama sadece konserlerde.

Biletleri ne kadara aldınuz acuba? bizim bu sene yalan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://farm3.static.flickr.com/2042/2317468029_282bee0196.jpg?v=0

sevgili bayan patiler,

bu satırları yazmak o kadar zor ki... birileri bunu söylemeliydi, biliyorum tüm erkekler de biliyor bunu, ama söyleyemiyor. kimi utanıyor, kimi "uzay çağındayız oğlum, belki paticikten kız kaldırırız" derdinde. ancak birileri bunu söylemeli.

20 yıl bu dünyayı çiğnedim ayaklarım altında. türkiye'de çok il gezdim. nice güzeller gördüm, çok çirkinlerle karşılaştım. çok düşündüm, bir sonuca vardım.

bakın sevgili bayan patiler, sizler de biliyorsunuz ki, bizim memleketimizde genellikle 175+ boya ulaşmış bayanların, göğüs ve kalça ölçüleri küçüktür. yani düşünün ki, boy 180, oh ne uzun diyorsun, ama vücudunda dişil karakter göstergesi tek şey uzun saç! e benim de saçım uzun! düz adam deyin, ne derseniz deyin. üzgünüm, dış güzellik geçici diye en kötü ihtimal hayatının on yılını güzel bir kadınla geçirmemeyi göze alan saflardan değilim. sonra kadın da erkek de bozuluyor zaten fizîken. kadınsı özellikler olmadıktan sonra, hiç kimse bir oklavaya ilgi duymaz.

daha da düzleşeyim, kimsenin dertli olmadığı, sadece eğlence için içilip saçma muhabbetlerin çevrildiği ortamlarda, biz erkekler bu konudan da bahsederiz. yine öyle bir ortamda söylenenleri aktarayım: halk olarak çok ekmek yiyoruz. ekmeğin insana sağlayabileceği gelişim sınırlıdır. kızsan, ya 190 boyunda bir oklava olursun ya da 160-175 arası vücudu orantılı bir kadın olursun. istisnalar kaideyi bozmaz.

ha nedir, yıllar yılı bir 90-60-90 geyiği döner. yo, hayır, bu bizim kızlarımız için geçerli değil. 160 boyunda bir kız 90-60-90 ölçülere sahip olursa, biraz garip olur. burada rakamlar değil duygular konuşur. boyu abartı kısa olmayan ve vücudu kadınsı özellikleri açıkça ortaya koyan kız, güzelliğin fiziksel yönünü halletmiş demektir nazarımızda. heykelin resmine bakın, onun boyu kaç farkeder mi? hayır, o şu an güzel. peki neden?

hiç kimse adını koyamasa da, estetik erkeklerin çeker. ve kadın vücudu, yüzyıllardır orantılarıyla nice sanata, nice duyguya ilham kaynağı olur. cinsel yönelim etkisinde söylemiyorum bunu. bembeyaz mermerden oyulmuş vücudu orantılı bir kadının heykelini düşünün, bilmem siz kadınlar bizim gibi bakabilir misiniz. o heykelde bir güzellik vardır. çıplaktır ya da bir meme ucu görülmektedir en fazla, heykelin bize güzel görünmesinin sebebi bunlar mıdır? hayır, kadınsı ahenk, bir kadın dansederken nasıl cezbediyorsa bizi, bir heykelde de öyle cezbeder. orantı da ahengin kalbidir.

İmza:
Eternalus

tl;dr: boyu sorun etmeyin, güzellikte bağlayıcı bi faktör değil. ayrıca typo manyağı oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
normalde boyumdan çok memnunum da

tek konserlerde işte ullan keşke 1.90 olsan diorum. onun dışında nays.

ha bi dekonserlde ah keşke saçımı kestirmeseydim diorumm. ama onun dışında yine bi sorun yok.

olay konserlerde yani.
Konserlerde uzun boy dert. =

arkadan filan dürtüyorlar, dönüyorsun cücenin teki

''ayısınız göremiyoruz, gidin pls'' bakışı atıyor.

Ehe, ehe. sori. diyip kenarı kaçılırken, bir başka pigme insan evladı tarafından dürtülüyorsunuz ve konseriniz rezil oluyor.

Hoş, gerçekten izlemek istediğim ve sevdiğim bir grup olduğunda umursamam bile arkamdaki görmüş ya da görememiş. Ama öyle arkadaşlarla eğleniriz lan diye gittiklerimde büyük sorun oluyor benim için. =
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...