Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2v2de rogue iceren iyi setup

Lynseth

Öne çıkan mesajlar

rogue/warlock - ikinizde iyiyseniz 1.lige oynayabilicek setuplardan

rogue/priest - dispelli manaburnlü güzel bi setup ama antiside bol. warrior shamanların çerezi oluyo çogu zaman

rogue/druid(resto yada resto/moonkin karışık) - bu fena diil sanırım özellikle moonkin olanlar bayaa temiz dps yapıyo. druidle işin kolaylaşabilir
Sosyal ağlarda paylaş

rogue / warlock setup unda en ufak bir rng olayı bozabiliyor, blind miss, yada saplamaya calısırken gorunmek, yada cok krıtık bır anda spell lock resist, fear resist direkt macı kaybetmeye yol acıyor.. resist miss falan olmadığı sürece çoğu zaman healer + dps teamlere karşı şans baya yuksek soyleyeyım dedım...

ben olsam rogue / disc priest oynardım.. 2 dps takım yuksek rating hedefse eğer cok cok daha fazla kordinasyon , dikkat ve tecrube gerektırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

biz druid warrior oynuyoruz lock druid.. lock rogue pala warrior takımlarına cok zor yeniliyoruz en zorlandıgımız setup frost mage / rogue Shaman warrior ayrı bi dert cok uzun suruyor cunki onun dps bana benim dps onun healer a yapışıyor maç kimin mana biterse gg.. bende bu yüzden gemleri mp5 e çevirdim hunter gelip viper atıyor ama kesemio manam olmasa bile hep mp5 ler ile kendimie lifebloom atıcak kadar mana regene oluyor ( dejanere ftw )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...