Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeteri Resilence ne kadar olmalıdır ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

cap %25 oldugu için 490 üstüne çıkmak gereksiz olabiliyor ki yüksek resillence warlock ve priest işi. crit ratingi düşürmek için arttıranlar var ama çogu zaman gereksiz oluyor. 350-400 civarı resillence druidler için yeterli sanırım fazlasından da zarar gelmez. çogu zaman switch yada burstlerden dolayı işe yaramıyor gibi gelsede büyük fark yaratıyor resillence. druidler için zaten olmazsa olmaz bi hadise. resillenceı düşürmek gibi bir hata yapmayın sakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle dangalak bi şeyin hiç olmaması daha iyi olurdu bence.

450+ resilience kasmış bi healer = ölümsüz bişi olup çıkıyor karşına. Sende istediğin kadar resilience kas adama vurup aldığın 25 25 25 25 thorns ve 3-5 dakika da bir attığı moonfire'ın dotuyla sürün dur adamı kesicem diye.

İyice gerizekalı oyununa çevirdiler oyunu resilience verip sonra baktılarki millet ölmek bilmiyor Armor ignore eklediler bu adamlar ya ne yaptığını bilmiyor yada bir şeyleri yaparken çok düşünmeden yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Böyle dangalak bi şeyin hiç olmaması daha iyi olurdu bence.

450+ resilience kasmış bi healer = ölümsüz bişi olup çıkıyor karşına. Sende istediğin kadar resilience kas adama vurup aldığın 25 25 25 25 thorns ve 3-5 dakika da bir attığı moonfire'ın dotuyla sürün dur adamı kesicem diye.

İyice gerizekalı oyununa çevirdiler oyunu resilience verip sonra baktılarki millet ölmek bilmiyor Armor ignore eklediler bu adamlar ya ne yaptığını bilmiyor yada bir şeyleri yaparken çok düşünmeden yapıyor.

+5
Sosyal ağlarda paylaş

Resil Cap : 492.8

Raid guildlerinin sadece 0.1 i Muruyu kesebilirken onceki sezondan ranklı rogue takımlarının 15% i çokdan 2050 yi geçmiş bulunmakda eh Brutal Gladiator's Slicer > Muramasa (min dmg ve stat yönüyle max dmg açığını kapatıyor)
1 aylık chara rahatça alabilirsin biraz arana bilgisi ve kaliteli arena partneri ile
Nerde pre-bc nin Dal'rendli,Lobolu rogueleri nerde bc nin merciless/venge/brutallı rogueleri..

Katılmamak elde değil healerler tank rogueler biçerdöver herkez tekdüze setuplara yöneliyor iyice cülbünü çıkardılar oyunun >.>
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Az kaldı az, biraz daha sabır.

WotLK gelince, Arena gear ile PvE yaptırtmayacak Blizz, adım gibi eminim.

amiiiinnnn

bi de sezon itemlarını honorla vermesinler ya

mesela ben gidip s2 alamıyım kendime zira arenadan zerre anlamam ama merciless de alabiliorum hatta gidip brutal eldiven bile aldım.

kardeşim ben pvp den çakmam alamamam lazım işte :S

ve benim gibi pvpden anlamayan zilyon charın da alamaması lazım

millet artık 70leyip bg manyagı oluo ortalık t5/t6 görünümlü çakma pvp ci doldu

acc kapattım gerçi ama olsun kızgınım blizz e.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren doğru diyorsun da, 9. alt karakteri 70 leyip tekrardan salak salak SV SL birsürü instance farmlamak kötü be. DPS classı olarak, hatta healero larak bile gereksiz sıkıyor yani. Season 2gearı bunlardan kurtardı bizi. MEsela warrior kasıyorum şuan, wotlk gelene kadar s2 gearıyla tanklık bile yaparım hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
ozii_x said:

Hakikaten :D şimdi rAnk 14 görüyorsun kesmeden geçmiosun

Portakalın kabuunu kesiomuş gibi söylemişsin de o adam kafasında yazan yazıyı yolda geçerken birisi tepesine yazmadı =) Yeke yek de ağlatır R14 adamı.

benim partnerim rank 14 arenada :D skill adam ama hala trinketi yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...