Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google'ın ansiklopedisi Knol açıldı

oper

Öne çıkan mesajlar

linkteki yazıyı okursanız wikipedia gibi olmayacağını anlarsınız. :D
okumayanlar için özet geçim. önüne gelen yazı yazamayacak. yazdığı yazının da arkasında durması gerekecek. bi yazıya eklenti yapmak isterseniz o yazıyı yazanla irtibata geçip onla halletmeniz gerekiyor. adınız falan görünecek bişe yazdığınızda. adınızın görünmesini sitemiyrosanız da başka şeylerle verified ettirebiliyosunuz yazıyı. sistem süper yani.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
bi yazıya eklenti yapmak isterseniz o yazıyı yazanla irtibata geçip onla halletmeniz gerekiyor.

bu olayı cozemedim ben... adam bi knol actı mesela... ama icinde yanlıs bilgiler var, dogrusunu yazıcam, ama adam kabul etmiyor, "benim dedigim olacak" seklinde, o zaman napıcam ? bu mantıkla her turlu knol'u hemen acıp stoklamak lazım =)...
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
oper said:
bi yazıya eklenti yapmak isterseniz o yazıyı yazanla irtibata geçip onla halletmeniz gerekiyor.

bu olayı cozemedim ben... adam bi knol actı mesela... ama icinde yanlıs bilgiler var, dogrusunu yazıcam, ama adam kabul etmiyor, "benim dedigim olacak" seklinde, o zaman napıcam ? bu mantıkla her turlu knol'u hemen acıp stoklamak lazım =)...

o yüzden aynı konu hakkında farklı makaleler olucak bir süre sonra en doğrusu kalıcak o tarz bir sistem yapıyorlarmış
Sosyal ağlarda paylaş

wikipedia'yı neden bu kadar kötülediniz anlamadım.

Bir sürü teknik detayı, raporları ordan okuyorum şu ana kadar da pek bir gariplik hissetmedim.

wi-fi sistemler, tork, nimitz cinsi savaş gemileri, en yüksek kayıplı kazalar, 4-çekiş sistemleri, anagol-digital converterlar, uhmwpe gibi materyaller, türlü firma-marka hakkında bilgi....

hayatımda bu kadar çok gerekli-gereksiz bilgiyi böyle detaylı bulabildiğim bir yer görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...