Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IMDB'ye telekom engeli???

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bazen TT salaklaşıyor.. dur dur cümle hatalı oldu. TT her zaman salaktı ama verdiğ hizmet bazen biraz daha salaklaşabiliyor, sapıtabiliyor. mesela geçen gün son derece alakasız bir şekilde wizdforums isimli bir siteye giremiyordum! evet evet.. google'dan bulduğum ve su soğutma ile ilgili bir yazı okuyacağım siteye Ktunnel ile girmek zorunda kaldım. ama daha da güzeli google'a zaman zaman ulaşamamamak olsa gerek.

100MBÖT İNTÖRNUT VERİYOS! diye reklam yapmakla olmuyor tabii bu işler.. bir taraftan yurtiçi lan party tadında internet kullanıyoruz, yurtdışı yatıyor bir güzel ve diğer taraftan amcalar harf hatası yapıp yanlış yerleri kapatıyorlar..

abi internet bize lüks vallahi. bu bölümü de kapatalım da modemi ekmek arası yapalım yiyelim..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
bazen TT salaklaşıyor.. dur dur cümle hatalı oldu. TT her zaman salaktı ama verdiğ hizmet bazen biraz daha salaklaşabiliyor, sapıtabiliyor. mesela geçen gün son derece alakasız bir şekilde wizdforums isimli bir siteye giremiyordum! evet evet.. google'dan bulduğum ve su soğutma ile ilgili bir yazı okuyacağım siteye Ktunnel ile girmek zorunda kaldım. ama daha da güzeli google'a zaman zaman ulaşamamamak olsa gerek.

100MBÖT İNTÖRNUT VERİYOS! diye reklam yapmakla olmuyor tabii bu işler.. bir taraftan yurtiçi lan party tadında internet kullanıyoruz, yurtdışı yatıyor bir güzel ve diğer taraftan amcalar harf hatası yapıp yanlış yerleri kapatıyorlar..

abi internet bize lüks vallahi. bu bölümü de kapatalım da modemi ekmek arası yapalım yiyelim..
elini opmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

eski bir hikaye bu, mahsun krosunun filminin konusunu doğal olarak plot kısmında verdiği için :) hükümette tanıdığı olanın her istediği oluyor bu memlekette, bu niye olmasın? ama bu kadar zamandır bir hamle yapılmadı, bundan sonra da yapılmaz diye düşünyüorum. o zaman imbd'yi engellemişlerdi imdb diye ama bir daha bir hamle yapılmadı. utandılar mı ne yaptılar... gerçi utanmaları da yok artık, milletin gözüne baka baka yapıyolar kalleşliklerini... farklı dns kullandığım için şu an açılıyor mu yorum yapamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

lol verdiginiz sitede supermis he

İnternetteki en büyük filim veri tabanı imdb.com için erişim engelleme kararı verilmesine rağmen, yazım hatası sonucu halen erişime açık olduğu ortaya çıktı. Flim (movie) database'inin kapatma isteğinin nedeni Mahzun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek filmi hakkında bilgi veriyor oluşu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olayı anlamadım ki hala. Kim neyi dağıtmış ? Filmin künyesinin imdb'de olması mı sorun ? Dahası hiç bir yer yok "saçmalamayın yok öyle birşey" denilebilecek ?

Varsa gidip dicem cidden.

+

Geçenlerde bir sürü görüşme oldu YouTube'un da katıldığı. Orda bir sürü karar alındı. Onlara ne oldu ? Süs mü onlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...