Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JA2 Wildfire

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

JA2 fanları için hazırlanmıs olup ...
ana harıta aynıyken butun ıc harıta parcacıkları degıstırılmıstır ...
UV googles oyle kolay cıkmamaktadır ...
gelen dusman sayısı ve cakallık olayı artırılmıs oyun zorlastırılmıstır ...
bır mıktar sılah eklenmıstır ...
oyle cok super herseyın degıstı oha dedırtecek bır exp. degıldır ...
ama normal JA2 ıcerıp uzerıne de exp. olasından ve bu ısı 1 CD de yapmasından dolayı alınıp denenmeyı haketmıstır ...
benım gıbı JA2 fanları ıcın bulunmaz bır nımet olup JA2 mı ha duymustum ama kısmet olmamıstı dıyenler ıcın ıyı bır fırsat olacagı kanısındayım ...
76/100 verdım oyuna ...
keske grafıksel bır guzellestırmeye gıdılseydı ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

unfinished business eklentisi dahil değilmiş diye okudum ben, hani gold version'u alacaktım da bunu mu alim onu mu? ja2 cahiliyim hani ve yakında alamam herhalde ama aklımda bulunsun..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

unfinished business dahil degıl kı tanıdıgım JA cı olup o eklentıyı seven adamda yok zaten ...
tek cd zaten ugrastırmaz ...
ama grafıkler bıraz eskı kacabılır ona gore hazırlıklı ol ...
ama nasıl dıyım eskı bır dostu gormek gıbı onu gordugunuz de ne onun sagır olması ne topal olması onemlıdır ...
tek onemlı olan sey mazıde gecırdıgınız hos zamanları anımsamanızdır kı ben anımsadım ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmamış daha iyi bekliordum :([signature][hline]-SoE-(sabers of eternity) : Jedi Academy Clan

TsF(turkish special forces) : Counter-Strike Clan http://www.tsfclan.net

[J.t.A](join the army) : Battlefield 1942/Vietnam Clan http://www.jointhearmy.net.tr.tc

-FrF-(freedom fighters) : SWG Clan

[LD](Line Destroyers) : HALO Clan

_HG_(Hell Guard) : Call of Duty Clan

TeB(Turkish Elite Battalion) : RTCW Clan

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...