Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horizons Oynayanlar ? Sipariş edenler ? Edecek olanlar ?

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Şu anda Avrupa ICE server'ında 3 kişiyiz, 1 hafta sonra 4 olacak..

Başka oynayanlar varmı ? almış olanlar alacak olanlar vs.. merak ettim ileride bir comminity olabilecek kadar bir potansiyel varmı diye..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bizim nick'leri vs. de yazayım oralarda olan varsa ingame haberleşelim..

Ben Haradrim
25 Spearman
20 Warrior
15 Cleric
23 Blacksmith
32 Armorer

Jezz
55+ Bezerker
25+ Weaponsmith

Karqath
40+ Paladin
Krask
40+ Reaver[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'dan Almanya tribi ile sipariş ederseniz 50 milyona fln geliyor ( 55 de olabilir 24 pound )

Gameloaded'dan sipariş edersen 75 milyon ( 30 pound )

Gameloaded'dan 1 haftada geliyor, Türkiyeye yollıyorlar..

Amazon'dan 2+ haftada geliyor Country Germany yazıp istiyorsun riskli..[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

aman diyim okul fln varsa lvl sistemli şeylerden uzak durun.. sanal alemde hırs yapacam derken kaş göz çıkartmayın[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

[Bu mesaj Thalion tarafından 17 February 2004 12:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Selam thalion
horizons a bende baslicaktim ama cok arastirinca oyundan cok kisinin ayrildigini fln cok olumzsuz yorumlar duydum kafam karisti pvp de yokmus sanirim tabi netteki forumlarda yazan seylere her zaman guvenmesemde ne biliyim hevesimi baya kirdi:(
nasi sence yabanci dergilerde fln oyuna 30-40 vermisler o kadar kotu oldugunu sanmiorum ama..
Sosyal ağlarda paylaş

thali geliim istersen hemen =) zed de oynuomuş sanırım ehe. daoc takımı oraya aksın isterseniz hehe.
harbi yannız tavsiye edersen alır başlarım eq bayık çıktı ayıptır sölemesi daoc acc u da sattım oyunsuz kaldım =/[signature][hline]
Everquest: Kybele lvl30 Bard
Fellowship of Kane Bayle - Kane Bayle
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben alıcaktım halada almak istiyorum ama gameloadedlan birtürlü anlaşamadık parayı çekmediler cc sorunu dediler amazon.coı.uk de kullandıgım karta sorunlu diyorlar zaten alım sayfasında anlamadıgım yerlerde var cc numarasını yazıyorum kartım mastermı visamı sormuyor sadece banka ismini soruyor anlamış değilim thalion sana özel msgda atmıştım bu konuda belkide görmedin.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ayrılan fln ben bilmiyorum, sonuçta normal ilk defa beta'dan çıktığında insanlar DaoC için de iyi konuşmuyorlardı hatalar, yanlışlar vardı zaman içerisinde patch'ler ile düzeldi..

Gelelim Horizons'a valla şu anda insanlar gidiyormu gitmiyormu bilemem çünkü server'ın population'ın light iken oyunda 2000 kişi var 1 server'da..

Her hafta pazartesi patch geliyor oyuna gelen her patch'de değişenler neredeyse bizi daoc'a 3 ayda bir gelen patch'ler kadar.. Sürekli olarak gelişiyor, sürekli yeni şeyler ekleniyor, yeni özellikler, yeni itemlar, düzeltmeler.

PvP yok evet, ama gerçekten gerek duymuyorsun, inanılmaz bir crafting sistemi var, hunting vs. zevkli, solo daha yaygın grup olayı max 2-3 kişi oluyor o da tercih edilmiyor çünkü karakterler rahat solo yapabiliyor.. Her lvl için uygun mob'u kestiğin zaman ortalama 1-1.5 saatte lvl alıyorsun.

Crafting sistemi süper ötesi, ticaret süper ötesi.. ilk başlarda acayip komplex geliyor ama sonradan alışınca inanılmaz zevkli bir oyun.

Gelirseniz çok sağlam bir guildimiz var, sürekli olarak herkesin yardımlaştığı. eğlenceli muhabbetin döndüğü..

Dün gece lvl 40 healer beni aldı götürdü lvl 60 mob'ların yanına, ben daha lvl 25'im geçti arakama ben yaratıklara giriyorum o heal atıyo deli eğlendim :)

PvP ileride gelecek ama en güzel kısımlarından birisi sürekli olarak event olması.. Oyuncu şehirlerine saldırılar, düşman topraklarının alınması tüm dünya server'ları arasında yarış haline getiriliyor. Madenlerin yaratıklardan temizlenmesi, tekrar inşa edilmesi ve Aegis'in elinde olan bazı makinaların yok edilmesi ile o server'da şu anda locked olan yaratıklar playable olacak. Şu anda char gen menüsünde var ama seçilemiyorlar.

Bence çok başarılı bir oyun ve çook daha başarılı olacak. SÜper grafiklere sahip. Detayları açtığınız zaman yıkılıyo..[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Virüs aldım da benim o konuda malumatım yok, daoc forumlarına sor onu veya arattır daha önce açıklamasını yapmışlardı. Ben direk girdim kabul etti geldi oyun, hiç sorun yaşamadım.[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

bende almak istiyorum ama kafede oynama imkaanım yok gibi :
her seferinde kafeye gidip oyunu kurup patch çekmem gerekicek
makinede ezik kalıyor grafik vs vs için..
yaza upgrade sonrası anca..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Next Record:280+ KM in 20H...Waiting:Weather
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tekrardan sipariş veridm bakalım bu seferde aynı sorunlan karşılaşacakmıyım püf.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...