Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Figters 2,5 Turnuvası

DewiLRyu

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bilmiyorum bu sitede eski street fightercılar varmı eğer varsa 5 arkadaşımla turnuva düzenlicez turnuva istanbul/akmerkez atari salonunda olucak malumunuz atari salonları kalmadı artık çağlayanda vardı gittiğimiz oda yakın zamanda kapandı birtek şu anda akmerkezde var ve gayet güzel varsa nostaljik yapmak isteyen ve kendine güvenen arkadaşlar bana ulaşsınlar ne kadar talep olursa ona göre turnuvanın tarihi belli olucaktır. vede olup olmayacağı yoksa 5 kişi birbirimizimi yeneceğiz dimi buyrun hodri meydan..
Sosyal ağlarda paylaş

alpha 3 yaparız fakat bende mame32 nin o versionundan yok sf 2,5 yapıcaz çünki daha yavaş ve daha nostaljik street fighters oynamayı bilen hepsini oynar oynarız fakat yok atari salonları + şimdi git bir internet cafe bul mameleri yükle oyunu yükle yavaş olur donma olur uğraş babam uğraş 2.5 oynayan hiç yok galiba bir arkadaş 2.5 ne diye sormuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben sordum birisi değil.
şimdiye kadar tüm street fighter oyunlarını oynamışımdır ama 2.5 diye birşey duymadım hiç.

mame'in o versiyonu yok dediğin eski versiyonlarda bile alpha destekleniyor yav naptın?
asıl 3rd strike desteklenmiyordu. Street Fighter 3 yani.
yenilerde destekleniyorsa ne güzel, ama zaten en yeni mame versiyonu varsa sende zaten alpha da destekler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
gold? o_O

Champion Edition, Hyper Fighting, Super Street Fighter II, Super Street Fighter II Turbo felan duymuştum da 2.5 ve gold'u ilk defa duyuyorum.

aynen 7 yaşımdan beri street fighter oynarım gold ilk kez duydum evet benim bahsettiğim sf champion edition varmı bilen yokmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

kimi ps2 de joypadda oynar kimisi joystick de oynar kimi klavyede bana atari salonunda yetişmiş elemanlar lazım yeni türeyenler deil temeli sağlam arkadaşlar lazım biz burda oyun oynamıyoruz ama oynicağımız yeri söylüyorum akmerkezde artık kaç kişi gelirse 10 15 20 ona göre jeton paralarında indirim yaptırırız :) gerçi bize göre hava hoş kaybedecek olanlar düşünsün.
Sosyal ağlarda paylaş

DewiLRyu said:
kimi ps2 de joypadda oynar kimisi joystick de oynar kimi klavyede bana atari salonunda yetişmiş elemanlar lazım yeni türeyenler deil temeli sağlam arkadaşlar lazım biz burda oyun oynamıyoruz ama oynicağımız yeri söylüyorum akmerkezde artık kaç kişi gelirse 10 15 20 ona göre jeton paralarında indirim yaptırırız :) gerçi bize göre hava hoş kaybedecek olanlar düşünsün.

Vallaha güldüm...burdan "atari salonunda yetişmiş" arkadaşlara hodri meydan diyorum bizde ordan geçtikte bukadar iddalı konuşuyoruz dimi ...hertürlü salon oynunada varım kofdan samurai showdowndan sfnin ex2 sine kadar...IIIrd strike dememin sebebi herkes için çok daha kolay olacağındandır gideriz kadkoyde bi kafeye kuruluruz başına misler gibi oynarız

dimi axe dice =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...