Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Diyarbakırspor

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

asıl sana yuh tora öle msj mı atılır karşında öküz mü var?Hooijdonk naaptı orda?
aynı şekilde dur ben senin üstüne sıçriim istersen
Fenerbahçeyi tebrik ediorum çok güzel top oynadılar Diyarbakırsporda iiydi güzel maçtı
frikiklerin hepside barajdan 2 3 kişi öne koştu hakem hiçbirini görmedi
Ümit Özat ve Servet gibi kazmaların bu takımda işi yok
yine Fenerbahçe çok iiydi helal olsun[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

ulan diyarın net belki ama fenerin 10larca pozisyon var

hooijdonk un freekicklerinde barajı görmemezlikten geliyo haken 2-3 defa oldu hooijdonk topa dokunmadan baraj nerdeyse hooijdonkun ağızının içine girdi[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeftF13LD, 15 February 2004 21:38 tarihinde demiş ki:
asıl sana yuh tora öle msj mı atılır karşında öküz mü var?Hooijdonk naaptı orda?
aynı şekilde dur ben senin üstüne sıçriim istersen
Fenerbahçeyi tebrik ediorum çok güzel top oynadılar Diyarbakırsporda iiydi güzel maçtı
frikiklerin hepside barajdan 2 3 kişi öne koştu hakem hiçbirini görmedi
Ümit Özat ve Servet gibi kazmaların bu takımda işi yok
yine Fenerbahçe çok iiydi helal olsun

ben de diorumki sana devam etmesine bişi demem ama penaltı dedin hayatında hiç kaleci uzklastırırken penaltı werilirmi o zmn wolkan 2-3 haftadır milletin ustune atlıyıp hem kendini hem de milleti sakatlama amaclı kontrolsuz giriodu onlara ne diceksin...
Bence de cok guzel mactı iki takımda cok gol kacırdı ama iki takımın da ii oynadıgını sanmıyorum...
Umit ozat gol attıgı hafta hiçkimse yere goge sıgdıramıyordu umiti.. Servet olayını da sizin eseriniz...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

umit calisiyo abi o da olmasa bu takim fazla gitmez..bence macın adamı kesinlikle aurelio'ydu.herif masalla o ne enerji ole..
amaaa
koskoca daum hala su selcuk denen insan ziyanına nsaıl dayaniyo onu anlamıyorum..acaba kulubeden izleyince daha mı guzel gozukuyo ya
anlamıyorum abi
adam ilk geldigi gün ist macında aynı hataları yapıodu
bilmemkacıncı macı hala aynı adam..e yeter dedirtiyo bi süre sora..
walla fener ii oynadı diyarbakır ii oynadı
biz atamadık beceremedik,onlarda bir iki tane atamadı
hakemde ole sonuca etki edicek bi hata yapmadi bence..
haftaya antep macı var sanırım..
keske hooijdonk sarı kart gorseydi de cezalı olsaydı haftaya..simdi gider haftaya kart gorur gs macında cezalı olur falan..aman..
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory guzel demişin cok dogru, turkiyede hooijdonk gibi bir yıldızı izleyebildigim için cok mutluyum bugun feneri kurtaran adam iyne oydu iki asisti demuhtesemdi ama iki takımın da ii oynadıgına inanmıyorum cunku ii oynamak butun kadronun ii oynamasıyla olur sadece forwetlerin ii oynamasıyla olmaz fenerin defansı cok ii deildi cok genis alan bıraktılar ve cok atak yedi fenerbahce ve burda en buyuk yuk selcuk da olmasına ragmen cok kotu oynadıgı için fenerbahce de defansta cok bosluk bıraktılar...
Sosyal ağlarda paylaş

tora fenerbahce kotu oynamıssın demissin..ben katılmıyorum buna..fener kotu oynasaydı nerdeyse butun mac tek kale oynamazdi,gerek tuncay'in kacırdıgı gol,lucianonun direkten donen kafasi falan,daha bissuru pozisyon var ortada..
bence bi takım bunları yapabiliyosa iyi oynamıs demektir..biraz da sans faktoru eklenince zaten ortaya güzel sonuc cıkıyo..
ki bence galibiyet demek iyi futbol demek degil.eger ataklar seni heycanlandırıyosa,top karsılıklı iki kalede de tehlike yaratıosa ortada guzel bi futbol var demektir..neyse umarım anlatabilmisimdir kendimi..
Sosyal ağlarda paylaş

bugün diyarbakırsporu izleye bildiğim için çok memnunum. Deplasmanda 9+2 kişilik pahalı bir topluluğa karşı ii bir oyun sergilediler. Bu maçta Volkan'ın milli takımın yeni kalecisi olabileceğine inancım arttı. Pierre van Hooijdonk'u ise izlemek gerçekten güzel. Ama geri kalan sarı lacivert giyinmiş adamları izlemek işkenceydi[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 15 February 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
daha ne kadar dayanıcam bilmiiyorum bu adama, ama istediğide bu ona istediğini vermeylim takılsın kendi başına iplemeyin..
*!ya sabır..*

bende anlamıyorum nasıl dayanacaksınız bu 21 numaralı sarı lacivert formalı adama...
Bu fenerle daha çok ya sabır çekersin...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 15 February 2004 21:43 tarihinde demiş ki:
en büyük fener
şampiyon fener

Bundan ne imza olur he.. Fanatik biri yapsın bunu imza , bana ters düşer futbolla pek ilgili diilim :)[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izlemedim showun özetinden izlediğim kadarıyla yoırum yapicam ne kadar yannış olsa da

1-şenol'un en büyük fanıyım ehehe. bir kaleci nasıl bu kadar rezil kepaze olur anlamıyorum

2-yorumcu beni bitirdi öldürdü. kimdi allahaşkına bu herif. heh diyarbakırlı olsam çıldırırdım herhalde. diyarbakır atak yapıyor, "sola atarsa çok kötü" mauha yahu be adam sen orda feneri değil maçı yorumlicaksın. 20 metre ofsayt yok b,i pozisyonda "bence ofsayt" dio aeuea

3-bakadal futbolu bıraksın :) ya da beklesin bizim maçtan sonra bıraksın
Sosyal ağlarda paylaş

rofllar dolusu sevgiler yolluorum size ligin 2.yarısının en ii futbolunu oynadık kanımca ve ilk puanları kaybettik. olcak iş deil.
ümite de kötü diyenler gördüm burada, ben ne diyim size artık elinizi sıkmak gerekir. haftalardır takımın en iyisi.
5puan hiç önemli deil inönüde yenilmedikçe hala şampionluk şansımız var ve bence tamamen bize bağlı. çünkü skor kimseyi aldatmasın futbol kalitesi olarak fb çıkışta bjk düşüşte 2.yarıda şuana akdar.
neyse biz ne deseeek saha daki 22 adama bi de kulübedeki 1er adama kalıo iş. biz sadece tahmin yürütebiliriz, burdan övüp lafatabiliriz. birşey deişmez. izleyip görecez[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 15 February 2004 22:39 tarihinde demiş ki:
tora fenerbahce kotu oynamıssın demissin..ben katılmıyorum buna..fener kotu oynasaydı nerdeyse butun mac tek kale oynamazdi,gerek tuncay'in kacırdıgı gol,lucianonun direkten donen kafasi falan,daha bissuru pozisyon var ortada..
bence bi takım bunları yapabiliyosa iyi oynamıs demektir..biraz da sans faktoru eklenince zaten ortaya güzel sonuc cıkıyo..
ki bence galibiyet demek iyi futbol demek degil.eger ataklar seni heycanlandırıyosa,top karsılıklı iki kalede de tehlike yaratıosa ortada guzel bi futbol var demektir..neyse umarım anlatabilmisimdir kendimi..

tek kale demişin fener kadar diyarbakırsporun da pozisyonu war cok pozisyon kacırdı... ii oynama olayına gelince bence futbol dusuncen yanlıs cunku futbol dediginde defans ofans aynı zmnda ii olmalı diorum...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Legendary-, 15 February 2004 23:12 tarihinde demiş ki:
rofllar dolusu sevgiler yolluorum size ligin 2.yarısının en ii futbolunu oynadık kanımca ve ilk puanları kaybettik. olcak iş deil.
ümite de kötü diyenler gördüm burada, ben ne diyim size artık elinizi sıkmak gerekir. haftalardır takımın en iyisi.
5puan hiç önemli deil inönüde yenilmedikçe hala şampionluk şansımız var ve bence tamamen bize bağlı. çünkü skor kimseyi aldatmasın futbol kalitesi olarak fb çıkışta bjk düşüşte 2.yarıda şuana akdar.
neyse biz ne deseeek saha daki 22 adama bi de kulübedeki 1er adama kalıo iş. biz sadece tahmin yürütebiliriz, burdan övüp lafatabiliriz. birşey deişmez. izleyip görecez

Abi mac izle mac biraz futbol sadece ofans yapmak gol atmak deil!!!Deniz Sekinin popstardan ayrıldıktan sonra soyledigi gibi: ''Boyle sacma sapan birsey gormedim'' Abi futbol takım oyunudur eger senin takımın defans yapamıyorsa bana sakın o takımın ii oynadıgını anlatmayın!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 15 February 2004 23:07 tarihinde demiş ki:
maçı izlemedim showun özetinden izlediğim kadarıyla yoırum yapicam ne kadar yannış olsa da

1-şenol'un en büyük fanıyım ehehe. bir kaleci nasıl bu kadar rezil kepaze olur anlamıyorum

2-yorumcu beni bitirdi öldürdü. kimdi allahaşkına bu herif. heh diyarbakırlı olsam çıldırırdım herhalde. diyarbakır atak yapıyor, "sola atarsa çok kötü" mauha yahu be adam sen orda feneri değil maçı yorumlicaksın. 20 metre ofsayt yok b,i pozisyonda "bence ofsayt" dio aeuea

3-bakadal futbolu bıraksın :) ya da beklesin bizim maçtan sonra bıraksın

+9999999999999999[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...