Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi arkadaşım bir kız

bao

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
@salyangoz: Kusura bakma da sen ve senin gibi ahlak olayını abartanlardan, cibnselliği çok abartıp kötü birşey gibi gösterenlerden nefret ediyorum.

Kızım seks yapmak istiyorsa erkek arkadaşıyla karışmam, seks kötü birşey değil, korkunç birşey değil. Kürtaja da karşı değilim o yüzden korunamaycak kadar salaklarsa da aldırırım bebeği.

Halkımızın kültürü ve dini gereği bunu yapıyor olması abartı maço olmadığını göstermez.

Kültürümüz tamam Avrupa kadar rahat olmasın belki ama bu kadar da kapalı, tutucu olmasın bence.

Zaten fark etmez, bu ülkenin kükltürünü hiç anlayamadım, hiç sevemedim.

Dinsiz bi vatan hainiyim evet.

Saygılar...

Nleppezdel , ben cinselliği abartıp kötü bir şey olarak göstermiyorum.Farkındaysan tartıştığımız konu "en iyi arkadaşım
bir kız".Bu konudaki kilit olgu ise "erkeklerdeki gibi bu dostluk ilişkisinde de rahat ve serbest hareket edebilir miyiz ? ".Bende bunun kırmızı çizgileri olması gerektiğini ve o kadar rahat hareket edilmesinin sakıncalırını söyledim.

Sen benim evlilik dışı ilişki ahlaka aykırıdır lafıma takılıp bunu abartma ve cinselliği kötü olarak gösterme olarak algılıyosan yanılıyorsun."Evlilik dışı ilişki ahlaklı bir şeydir" cümlesi bile insanın kulağına komik geliyor.

Sonuç olarak burası özgür bir ülke yasalar çerçevesinde isteyen istediği haltı yiyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Saeros said:
nileppezdel said:
Ama kızım olursa evet erkek arkadaşıyla seks yapmasına izin veririm.

bu cümle sadece bana mı çok komik geldi?

Niye gidip gelişmemiş bi mantıkla "Hayır kız bacak aranı kapalı tutacaksın, erkeklerinb eline bile dokunamazsın" falan diyeyim ki? Bence daha komik.

yok mantığına filan laf etmedim, cümle komik :b
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Nleppezdel , ben cinselliği abartıp kötü bir şey olarak göstermiyorum.Farkındaysan tartıştığımız konu "en iyi arkadaşım
bir kız".Bu konudaki kilit olgu ise "erkeklerdeki gibi bu dostluk ilişkisinde de rahat ve serbest hareket edebilir miyiz ? ".Bende bunun kırmızı çizgileri olması gerektiğini ve o kadar rahat hareket edilmesinin sakıncalırını söyledim.

Herşey karşındakini et parçası değil de bir birey olarak görmekle başlıyor. Tek kırmızı çizgi bu olmalı, karşı cibns olman illa cinsel bir çekim duyacağın anlamına gelmez. Bunu yapamayanları da duygusal yönden gelişmemiş, iradesiz insanlar olarak ayırırım direk. Çok ayrımcı biriyimdsir belirtmiş miydim? Dinsiz bi vatan hainiyim o da var. İğrencim ben di mi? Evet...

Kızıma özgürlük vaad etmek istiyorum iğrenç baba olur benden, hatta ben baba olmayayım
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
nileppezdel said:

bu cümle sadece bana mı çok komik geldi?

aynen aynen.

karşılıklı arttırmalara bayılıyorum. karşı taraftan da bu gelmiş:

salyangoz said:

Evlilik dışı seks yapmak ahlaka aykırıdır bunun üzerine tartışmaya değmez zaten.

batının ahlaksızlığını aldık arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
nileppezdel said:

senden izin alacak mı sanıyorsun gerçekten? heh.

Hayır da işte şu saatte eve geli şunla beraber olma, şu çocuk bize gelmesin gibi saçma yasaklar koymam yani onu diyorum. İzin almadan uyuşturucuya da başlar, kendini de keser de bu konu bence önlem almam gerekmeyen bi konu bunu belirttim.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle birşey diyecek kadar açık ve cesur bir kız yetiştirirsem mutlu olur ve çıkarım. Mesela ben eve kız atacak olsam anneme söylerim ve annem gider bi arkadaşında kalır. Kaç kere konuştuk yani.

Ama biz çok yozlaşmış, batının ahlaksızlığını almış bi aileyiz di mi. Ayıp yaptıklarımız ayıp :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nilepezdel.

Görüyosun yazılanları.Senin dediğini anlıyorum kardeşim.Özgürlükçü baba olayım kızım istediği gibi davransın istiyosun ama bunlar ne yazıkki plan olarak hoş görünsede uygulamaya geçince çöküyo.Tabiki kızın özgürlüğünü kısıtlamıyıcan ama belli kurallar koymak zorundasın yoksa iş çığrından çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Hayır da işte şu saatte eve geli şunla beraber olma, şu çocuk bize gelmesin gibi saçma yasaklar koymam yani onu diyorum. İzin almadan uyuşturucuya da başlar, kendini de keser de bu konu bence önlem almam gerekmeyen bi konu bunu belirttim.

bunlar iddialı açıklamalar da erken daha bu iddialar için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...