Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

yok abi satabilirsem 400-500e satarım
satamazsam wotlk gg ,ööle elimde patlamasın kurtulıyım durumları yok yani cebime biraz para girsin die satıodm.zaten satsam bile gidip 50-60 milyona 60 lvl civarı bi char alıp wotlk için cepte tutucaktım ama pek satılcak gibi gözükmüo artık napalım kendi accountumdan devam ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Syn said:
50-60 milyona level 60 char bulursan haber ver =)

ha bir de ;

Anubisath said:
fiyat olarak komple account için 700 ytl düşünüyorum,70 level olmayan charları çıkarırsak ta işte sadece mage için 600 ytl civarı bişey yeterli olcaktır.

hesap yaparsan ben de 60 level hunter ve 65 level rogue için sadece 100 ytl belirlemişim fiyat burda,haber vereyim dedim B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:
250ye satmam abi ya o kadar emek, 400 bile az da işte malum dediginiz gibi ek paket bilmemne
o kadar emek diyosun da, şöyle bişey var:

eğer ki karakteri satıp emeğinin karşılığını almak istiosan, bu saatten sonra t6 falan kasmak için emek gerekmiyor, o yuzden dediğin fiyatlar saçma.

egerki 2008 ocak,subat gibi, o abidik gubidik insanlar item kassın diye her turlu kolaylıgı saglayan patchler cıkmadan once t6 yapıp satsaydın 800ytl falan giderdi.

sen gelmişin artık herkesin illidan'la taşşak geçtiği dönemde t6 char 600ytl (sonradan 400ytl) demişin. bu durumda emeğin karşılığı desen de o emeğin karşılığı 400ytl değil, bunu anlamıosun. ortalama bi kullanıcı da su ana kadar senin kastıgın itemları rahat rahat kasar, o yuksek fiyata karakter satma olayları senin gibi kasanlar için değil, no-lifer olup da "ben bu charı satacağım" diye en basından aklına koymuş "power-itemer" lar için geçerli.

o yüzden bu fiyata alacak olanın, char'dan alacağı utilitiy'nin vereceği parayı karşılaması hatta üstünde olması gerek ki, diğerlerinin de dediği gibi o kişiyi bulmak baya uzun sürer. sorun olan da o baya zaman sonra, o kişinin de utility'si vereceği parayı karşılamayacak duruma gelir.

falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

kgns said:
Anubisath said:
250ye satmam abi ya o kadar emek, 400 bile az da işte malum dediginiz gibi ek paket bilmemne
o kadar emek diyosun da, şöyle bişey var:

eğer ki karakteri satıp emeğinin karşılığını almak istiosan, bu saatten sonra t6 falan kasmak için emek gerekmiyor, o yuzden dediğin fiyatlar saçma.

egerki 2008 ocak,subat gibi, o abidik gubidik insanlar item kassın diye her turlu kolaylıgı saglayan patchler cıkmadan once t6 yapıp satsaydın 800ytl falan giderdi.

sen gelmişin artık herkesin illidan'la taşşak geçtiği dönemde t6 char 600ytl (sonradan 400ytl) demişin. bu durumda emeğin karşılığı desen de o emeğin karşılığı 400ytl değil, bunu anlamıosun. ortalama bi kullanıcı da su ana kadar senin kastıgın itemları rahat rahat kasar, o yuksek fiyata karakter satma olayları senin gibi kasanlar için değil, no-lifer olup da "ben bu charı satacağım" diye en basından aklına koymuş "power-itemer" lar için geçerli.

o yüzden bu fiyata alacak olanın, char'dan alacağı utilitiy'nin vereceği parayı karşılaması hatta üstünde olması gerek ki, diğerlerinin de dediği gibi o kişiyi bulmak baya uzun sürer. sorun olan da o baya zaman sonra, o kişinin de utility'si vereceği parayı karşılamayacak duruma gelir.

falan filan

5-6 ay önce millet BTnin kapısından melül melül bakarken tam o iğrenç patchten önce de t6lı char sattım ben önce bi ilk postumdaki shaman mevzusunu okusaydın ondan sonra o "abidik gubidik" insanlar kriterine soksaydın beni.

güzel hoş yorum yazmışsın uğraşmışın tamam da ben de biliyorm zaten şuan neyin ne oldugunu öylesine satmaya çalışıyorum sadece,zaten yukarda belirttigim gibi elimde patlamasın filan gibi bi mantıkta da degilim.güncellemeye devam edicem o yüzden böyle kefal gibi o char o paralar etmez bilmemne tarzı postlarınızı başka topiclere saklarsanız sevinirim,bişey satmaya çalışıyorum istedigim fiyatı belirlemek te bana kalmış satılsın,satılmasın yada komik gözüksün.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ayrıca bırakın bir yorum yapmayı gerçekten satılırsa satılmazsa satılmaz deliriyorum ya bu bu para etmez o o para etmez. Arkadaşı tanımıyorum bile ama bir fiyat biçmiş iner inmez herkes iyilik ayağına bu bu para etmez şu şu olmaz. Neyse farkında olmadan up oldu işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...