Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KotOR MMO Confirmed!

Gangren

Öne çıkan mesajlar

"We've got two of the most compelling MMOs in the industry in development," said Riccitiello. The first title, based on the Warhammer property, will launch soon. "And the one that people are dying for us to talk to them about -- in partnership with Lucas, coming out of BioWare, which is, I think, quite possibly the most anticipated game, full stop, for the industry at the point when we get closer to telling you about it."

Does Riccitiello mean the oft rumored Knights of the Old Republic Online? "Yes," he said.

http://www.mmorpg.com/newsRoom.cfm/read/11227
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 2009 da çıkıyor. EA CEO'sunun açıklaması bu yönde en azından. 2006'dan beri de yapım aşamasında olduğunu söyledi. Muhtemelen bu sene sonu veya 2009 başı betalar başlar. 2009 ortası veya sonu da oyun çıkar. ben de MMO sahnesine noktayı koyar rahatlarım.
hiç bir çekincem yok valla EA'dan. Sony kadar SW'nin içine edemeyecekleri için ne kadar kotu yapsa da iyi olacak:)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 2005 aralıktan beri yapılıyor.

2009-2010 çıkış tarihi, 2009 sonunda betalar başlar 2010 yaz başında oyunu oynarız bence.

ta başından beri süreci takip ediyorum, bioware e guveniyorum, her tarafta jedi lar dolaşsa bile bi kere mandolorian faktörü var ki jedi sith yanında süper bir alternatif, onun haricince dönem süper bir dönem, dolayisiyla her şeyi kaldırır, e bioware zaten konu anlatımında nasıl biliyoruz, ilk kotor danda tecrübeliler.

bence oyun süper ve acayip eğlenceli olacak ama asla swg pre cu olmayacak bunuda unutmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...