Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trailer project [Ejderha Mızrağı]

mithras

Öne çıkan mesajlar

lan kıçının üstüne oturup bi-b*k yapmayan uyuzlar lafım size..onun için verilen emeğe saygınız olsun bari ha baltalaAAaR!!

bu kadar büyük dang*laklık olamaz..ha kazmaaA..

bal kabaaA g**unle oturcana sende ugrassana....

raistlinin gozleri bile amerikadan özel olarak getirildi..zırlarda bile cok el emeği var...

yazık sana...emeğe saygın olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

lan kıçının üstüne oturup bi-b*k yapmayan uyuzlar lafım size..onun için verilen emeğe saygınız olsun bari ha baltalaAAaR!!

bu kadar büyük dang*laklık olamaz..ha kazmaaA..

bal kabaaA g**unle oturcana sende ugrassana....

raistlinin gozleri bile amerikadan özel olarak getirildi..zırhlarda bile cok el emeği var...

yazık sana...emeğe saygın olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

tamamyapmışlar eywallahama opturup ben buna güzel diyemem hem zaten deneyimsiz olduklarını da biliyorum cücük kadar finans ile bu şeyleri yaptıklarını da biliyorum ama lafımı esirgeyemem
aşırı yapmacık ve sallapati yapılmış duruyor ne bileyim sanki adamlar "uff bi işin içine girdik bari bitirelim" der gibi yapmışlar
haa ama nedir gelecek sefer daha iyisini yapmak için bu yorumlar dikkate alınır nerede hata vardüzeltilir ona göre yapılır
haksızmıyım?
mesela flintin sakalı raistlin in mayyajı fln bunlar belli oldu gelecek sefere yapılmaz...
bu arada flin çok sıska geldi ban yaw
insan en kötü ihtimal iki yastık sıkıştırırdı elbisenin altına[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

Ellerindeki imkanalrı düşününce oldukça başarılı geldi bana.(o zırhları elleriyle yapmış adamalr siz en akdar iyisini yapabilirdinizki?)Oldukça hoşuma gitti.Ama neden türkçe yapmamışar ingilizce yapma gereği duymuşlar merak ettim)[hline]Bir gün iki fare krema dolu kovaya düşmüş
Birinci fare hemen pes etmiş ve ölmüş
İkinci fare pes etmemiş ve çıkmaya uğraşmış
Uzun süre çıkmaya çalışınca krema tereyağına dönüşmüş.
Fare tereyağından tırmanarak tepeye ulaşmış ve kurtulmuş.
Aşağıya düştüğü anda evin kedisi fareyi yakalayıp yemiş(neymişş.Sıran geldiyse mutlaka ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...