Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekareti Evlilikte Bozan Kız

Dev

Öne çıkan mesajlar

bao said:
Dev said:
hormonları bastırmak normal bir fikir değildir, acınasıdır, acizliktir, komiktir.

Liseyi yeni bitirdin, 18 yaşında filansın sanırım. (bi topicten öle hatırlıyorum). lise bi kız için cinsel ilişkiye girmek bakımından erken bir dönem. cinsel ilişkiye hazır olmayan kızlara atar yapmak yerine, biraz sabırlı ol, yakında çıkar karşına farklı görüşte olanları. yaşla ilgili biraz da.
şu kısım harıc soledıklerıne katılıyorum .sende bence onun fıkrlerıne saygı duymalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
Dev said:
hormonları bastırmak normal bir fikir değildir, acınasıdır, acizliktir, komiktir.

Liseyi yeni bitirdin, 18 yaşında filansın sanırım. (bi topicten öle hatırlıyorum). lise bi kız için cinsel ilişkiye girmek bakımından erken bir dönem. cinsel ilişkiye hazır olmayan kızlara atar yapmak yerine, biraz sabırlı ol, yakında çıkar karşına farklı görüşte olanları. yaşla ilgili biraz da.

ya konunun benle alakası olmadığını anlayamadınız mı hala? ibneyim arkadaş ben, ilgilenmiyorum kızlarla, bunlar da fikirlerim. oldu mu şimdi? kişisel bir sorunum yok benim, izmirdeyim zaten burada kızların yüzde 60ı veriyor abi. ooof of.
Sosyal ağlarda paylaş

Osmanadam said:
Dev said:
izmirdeyim zaten burada kızların yüzde 60ı veriyor abi. ooof of.

peki aynı zamanda güzeller mi? yani bir bağdat caddesinde yürüdüğümdü gördüğüm şeyleri görür müyüm?

izmir kızları değil böyle sınıflandırma kızların %60ı veriyor
okito...
Sosyal ağlarda paylaş

çok az garbıc post var threadde, yazık olmuş.,

ayrıca konu garbıclık konu değil. konuların garbıc olması konunun tartışmaya uygunsuzluğua göre değil varlığına-yokluğuna göredir.
örnek:
"su içtim", "hebele hübübü hep beraber saçmalayalım", "naber ya millet" gibi konular tartışacak konu içermemeleri bakımından garbıcdır.

"ben tavşanlara tapmak istiyorum, sizce bu çok mu saçma" şeklinde bir konu ise içinde "konu" olması, tartışacak bir şey olması bakımından garbıc değildir. garbıc postlarla tartışılırsa garbıc olabilir.

bu thread evet tartışılması gereksiz sayılabilecek ya da daha doğru bir deyişle burada çözülemeyecek bir konuda ama ona bakarsanız hava durumunun ya da çizgi filmlerin de bin saat tartışılacak bir tarafı yok mesela. neye göre kime göre derler adama..

yazıcam şimdi bişeyler ama garbıcda olduğumuz için bir noktada işin "ehühüeü o zaman montla sıç" kıvamına gelmesi teritori bakımından kesin olduğu için yazmıyorum mesela ben.

ayrıca bu tip konuların hepsinin garbıca atılmasının garbıcı yücelten, konu dışını ise boşaltan bir tavır olduğunu düşünmeden de edemiyorum, günahı boynuma.

konuyla ilgili garbıcsal yorumum da aşağıdaki gibi:

elalemin bekareti sizi mi gerdi? hebele hübele gulu gulu vakvak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...