Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekareti Evlilikte Bozan Kız

Dev

Öne çıkan mesajlar

http://www.itusozluk.com/goster.php/bekareti+evlilikte+bozan+k%FDz

neyse ki itüsözlük kızlar çetesi toplanıp bir kötülemişler bir kötülemişler girimi anlatamam, kurtardılar namuslarını. tartışma konulu açtım bunu buraya, altta bir girim daha var 3-4 giri altta, onu da baz alırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben küpe taktığım için laf atan berberi dikkate almıyorum, onların da ne işi var bakire olmadığı için laf atan erkeklerle? ergen kız kadar tokatlamak istediğim başka bir varlık yok şu dünyada. bi de saske var. saskeyi de ne güzel gömmüştüm tarihe, viktor yüzünden saske saske diye çınlıyor beynimde off
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
Bekareti evlilikte bozan kıza lafım yoktur da, bekareti evleneceği adamla bozan kızı takdir ederim.

Ayrıca ne gereksiz bir şeydir o zar parçası, direkt erkek/kadın eşitliğini bozar yani doğuştan zilyon tane ideoloji geliştirlecek olsa bile.

Katılıyorum fakat olay tamamen kıza bağlı bence. İstemezse yapmam, isterse ne ala. Benim bir kaybım yok sonuçta. Eğer evleneceğim bir kızsa evliliği beklemek bencede saçma ama kıza saygı gösteririm yine. Benim bundan bir kaybım olmayacak sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar;
Evlilik mevlilik bunlar dünyevi konular, bu konulara fazla takmayınız. Bildiğiniz üzere Adem babamızla havva anamız zamanında nikah memuru, imam ya da evlilik cüzdanı yoktu fakat onlar seks yapmışlar ve doğan çocuklarına da düzenli olarak çaprazlama seks yaptırarak insanlığın üremesini sağlamışlar. Eğer bu yanlış birşey olsaydı Allah(c.c.) onları cezalandırırdı o yüzden evlilik, bekaret gibi dünyevi değerleri kafanıza takmayınız.
Görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

mantıkla düşünmek istemiorum ama düşünmeden de edemiyorum.

Birisyile birlikte olmak için belediyeden izin almak bişeye imza atmak komik geliyor. sanki belediye sana güvence veriyor. Yarın öbür gün boşanırsan ne olacak. Sırf hah evliyken yaptım nasılsa içim rahat diecekse peki.

Tabi burda evliliği sadece bi anlaşmaya indirgedim ama aslında bu konusunda öle denebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Adem ve havva
Çarprazlama seks

Acaba merak ediyorum şu soruları yanıtlayabilirmisin ?

Soru 1 :Adem ve havva seksi kimden öğrendi ?
Soru 2 :Madem hepimiz Adem ve havvadan geldik o zaman benim evlenmeden başka biriyle seks yapmamın sakıncası yok ? Yani zina falan olmaz dimi ?
Soru 3 :Adem ve havva çarprazlama seksi çocuklarına nasıl öğrettiler ? Çocuklar yaparken onlar oğlum "şuradan şuradan"mı dediler ?
Soru 4 :Adem ve havva'ya dair kaynak varmıdır bu dünyada ?

Her soru 25 puandır.Good luck... ( Adını yazmayı unutandan 10 puan kesilecektir (!) )
Sosyal ağlarda paylaş

Radical said:

Soru 1 :Adem ve havva seksi kimden öğrendi ?

Radical said:
Soru 3 :Adem ve havva çarprazlama seksi çocuklarına nasıl öğrettiler ? Çocuklar yaparken onlar oğlum "şuradan şuradan"mı dediler ?

Seks yemek, içmek gibi içgüdüsel bir dürtüdür, edinilen bir bilgi değildir. Sayın Allah onları yarattığında da içgüdülerini de insanlık hep varmış gibi genlerine kodladı.

Radical said:

Soru 2 :Madem hepimiz Adem ve havvadan geldik o zaman benim evlenmeden başka biriyle seks yapmamın sakıncası yok ? Yani zina falan olmaz dimi ?

Tabi ki bir sakıncası yok. Hatta zor kullanmadığın sürece evli biriyle bile yapabilirsin.
Radical said:
Soru 4 :Adem ve havva'ya dair kaynak varmıdır bu dünyada ?

Kendileri çok eskiden ve ilkel koşullarda var oldukları için bir kanıt bırakamamışlar fakat Allah'ın indirdiği İncil ve Kur'an kitapları sayesinde insanlar ilk ataları ve peygamberlerini öğrenebilmiştir.

Saygılarla,
İsmail YK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...