Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World Pvp Olarak en iyi anılarınız hangisi ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

oyuna başlayalı çok olmamıştı (hala da yeniyim)

Zaten ilk horde başlayıp lvl 12 lerde şehri basan bi ally görünce noluyo diyip dlamıştım meğer kuru kafalara dalmamak lazımmış...
birkaç kere ölünce öğrendim :)

Sonradan Ally oldum...
Lvl 34 civarıydı neredeyse tüm rogue lardan dayak yiyordum
guildde de herkes paladinsen rogue fıstık çerez diyodu...
diğer classlara karşı bazen alıp bazen yenilsemde rogue lara bi türlü şasım tutmuyordu...

Sanırım bende bi gariplik var diye düşündüğüm sırada...
Stv de 2 kişi (lock) quest alanına giderken yanımızda atla geçen bi rogue a o hırsla daldım...
Stunla indişrdim, ilk iş kurtulup locka daldı yanımdaki, ya 1 ya da 2 vuruşta aldı...
al işte dedim yine başladık, giriştik bununla bayağı uzun da sürdü ama dövüş esnasında farkettim ki adam bana kuru kafaymış yine..
nitekim adamı öldürdüm, (muhtemelen adam da benim gibi acemiydi)
o vakit anladım ki paladinler rogue ları alabilirmiş, nitekim bu gazla lvl 70 e kadar geldim taaa kiiii....
64 lvl bi arkadaşın (lock) questini 2 paladin yaptırıyoruz...
Undeath rogue un biri dalana kadar...
gearımız olmamasına rağmen en azından 70 dik ve pvp de de fena sayılmazdık kolay ölmüyoduk...
nitekim adam 6 kere 3ümüzü birden dalga geçercesine öldürünce anladım ki rogue böyle bişeymiş :)

Yine bir gün, lvl 60 larda helffire da quest yaparken tepemde 2 mooblayken bana denk bi warrior saldırmıştı...
Önce iki moobu sonra warrioru öldürdüm...
quest mekanım olduğu için oralardaydım... gözüm de adamın cesedinde
bir türlü canlanmıyor...
3 moob çektim yanlışlıkla...
adam da dirildi saldırdı
sistemi bozmayayım istedim
2 moobu kestim
adamı kestim
sonra 3. moobu kestim...
sanırım logout oldu :)
benden acemiler de varmış demek ki :)

Tanarisde quest yaparken uzaktan iki horde gördüm...
fazlaca pull almışlar canları da çok az...
Gittim moobların agrolarını tek tek aldım
üzerime çektim
bunlar da uzaktan saldırdılar beraber kestik, kendimce yardım ettim işte...
adamlar oturdular manalarını canlarını doldurdular
sonra ikisi birden beni kesti....
undeath de olsan tauren de olsan önce insan olacaksın diye düşünmüştüm :)

yine stv de uzaktan gördüğüm horde a yardım amaçlı topladığı mooblara saldırdım adamı kurtardım
teşekkür ettti...
o sırada başka bi horde geldi...
ikisi birden bana saldırıp öldürdü...

Yine de tepesinde moob olan horde lara bulaşmıyorum...
canı az olanlara da saldırmıyorum
ne diyelim

Paladin'in ruhunu da taşımalı insan :))
Sosyal ağlarda paylaş

saol, ben kendimden beklemezdim walla dudya 2 3 vurunca kactı dondu warrla ben savsırken full hp olup heal atmak icin donunce 2 tane silence attım sorna breath of fire atıp blastla warrioru oldurdum

enteresanı hp benım hala %70lerdeydi ama mana azdı duduya tekrar donunce kacti ben de evocation actım hatasını anladı ama gecti
Sosyal ağlarda paylaş

Vku said:
Bwl-Vael deyiz
Dps warriordum acanite reaperla allah ne verdiyse vuruyorum
22-25 miydi hatırlamıyorum wipe yedik ama hiç kimse usanmadan melek ve vael arasını tavaf ediyordu
bir anda ne oldu anlamadım yuzde 3-2-1 derken indi
ventte ki cıglıklar bagırmlar siz düşünün
Bultazor idi tam yazamayacagım ismini Eng. sarki soylemeye başladı herkes dinliyordu o an cok duygulanmıştım

ahh unuturmuyum lan o geceyi :D Tabelinanin o huzur verici sesi olmasa alt f4 u 10 deneme once fln bastiydim :D Sonra Eon efsanesi baslamisti ztn hehehe

'buztagor' du adamin adi bu arada :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara Halaa da cok pvp yapmaya başladım geçen akşam bütün point leri açığ bomb sallıyordum.. ve birden hunter mage ve priest combosu karşıma dikildi iyi gearım varda sanırım onlarda s2-s3 karışımı beni keserlerken aşşağı atlayıp ice block ile kurtulum tekrar hazırlanıp yukarı çıktım mage ve hunter bekliyordu.. Direk indim uzak bir mesafeye mage üzerime çullandı ona sheep atabilecek zamanı buldum hemen pet + ice v. ile hunter a nova ice lance combosu ile cok hızlı kestim. bu arada mage çıkmış ap + pom + pyro salladı.. 485 resi ile canım bile acımadı. mageyide hızlı bir şekilde kesip egomun tavan yapmasına izin verdim.. LFG den bulduğum bir rogue ile geleni geçeni genkledik 32 Token yapmıştım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lethon, Taerar, Ysondre ve Emeriss griefleri.
Burning Legion'da Hi Goat vs FiRe of Dune sabahlamaları.

Gnomish Mind Control Cap ve Kabooom, Emeriss shroomları her yerde :D

Invisibility potion ile Lethon'u ters yöne çevirme, Zbaaaam, Shadowbolt Volley on Raid.

Doom Lord Kazzak'ta, Mana Drain (tu)

Sonra sonra, Azuregos, GY Zerg.

MC / BWL'de MindControl ile lavaya adam atma :D

AQ kapısında, Fear ile FoD'u instance'a zone ettirip, 40 kişiyi oyundan düşürme + que beklemelerini sağlama, Server First Kill'i alma.
Sosyal ağlarda paylaş

Direk pislik üzerine World PvP :D
düşünce tarzın hoşuma gitti hehehe

dün ilk defa world pvp den getirdim büyük çapta sayılabilecek
Halaa ya saldırı vardı bi gidip bakayım dedim başta 3 kişi falandık biz allylar 5 kişi falan vardı warriorun arkasına heal gelince biz kesmeye basladık tabi :D sona biz 10 kişi olduk adamlarda vardı rahat bi 10 kişi 37 tane token almışım ama baya zevkliydi :) alamadı allylar üssü bizim guardlar yeniden çıktılar falan çekişmeli ve zevkli geçti :)

ama en çok koptuğum havada bekleyen allyları taciz ediyodum emotelar ile :P bi drood kendini çok kaptırdı heralde yüksekteyken bana moonfire atıp geri kuş olmayı planladı galiba ama combatta kuş olamadı tabi ta fizandan yere çakılışı süpperdi öldüm gülmekten :D
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bunu annatmam lazım,
ark benım hesabımdan horde char actı gadgetzana goturdu.
Onunda 60 ally ı vardı rogue o zamanlar, geldı gadgetzana.

Tıcaret yapıcaz ya, tipin biri beni kesip durdu içerde, benım arkta tabı duello teklıf ettı benı kesmesın artık dıye.
Gadgetzanın dısına cıktılar, hunter - beni kesen kişi - trapler falan kurdu. Tabi ben gordum nereye kurdugunu, bunlar duello yaparken hoop atlıyodum traplerın ıcıne yenıodu bızımkısı
baya baya eglenmıstık =)
sonra gıdıp harass yapıodum hunter a
Sosyal ağlarda paylaş

hippy_tarkan said:
world pvp varmıydı wow da?

Adaya exalted olana kadar baya bi ally kesmıslıgımız var ama ole ozellıkle gıdelım bı yerlerde adam ganglıyelım dıe kasmıyoruz.
Eskıden Tarren Mill de oldukca saglam world pvp sı vardı onun harıcınde onemlı bı olay yok Su an Thrallmar ve Terokkar da tower lar ıcın cok kısa surelı olarak bısıler olabılıyo nadiren de halaa da.

BG ve Arena yeterlı gelıyo su an icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...