Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Old Republic......mmo geliyor mu nihayet?

solaris777

Öne çıkan mesajlar

bu sefer şu jedi hadisesini nasıl halledecekler onu merak ediyorum. oyunun jedi/sith çekişmesi üzerine kurulu olması bile muhtemel bence.

direk herkes force attuned olarak başlar, ilk 5 level tutorial gibi geçer, sonra 5.lvl da padawanlığa adım atarlar. daha sonra jedilar kendi içlerinde ayrılırlar classlara. guardian, consular, sentinel vs. gibi. light side/dark side ayırımı olur bir yandan.

atıyorum lvl 5 ten lvl 30 a kadar padawan olurlar sadece vibrosword gibi ekipmanlar kullanabilirler. lvl 30 da quest alıp lightsaber yaparlar. sonra lvl atladıkça rank atlarlar knight, master vs. haline gelirler.

classlara özel kısımda mesela guardianlar lvl 25 te lightsaber yapabilirler, öte yandan sentinellar lvl 25 te diğer classlara açık olmayan abilityler kullanmaya başlarlar ve force dpsleri daha güçlü olur. consularların buff niteliğindeki abilityleri daha iyi olur. yine classlara göre giydikleri robe yada armor parçası değişir. tabi farklı ırklarda yer alır, racial bonuslar olur.

falan vs. böyle birşeyde olabilir kimbilir? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:
bu sefer şu jedi hadisesini nasıl halledecekler onu merak ediyorum. oyunun jedi/sith çekişmesi üzerine kurulu olması bile muhtemel bence.

direk herkes force attuned olarak başlar, ilk 5 level tutorial gibi geçer, sonra 5.lvl da padawanlığa adım atarlar. daha sonra jedilar kendi içlerinde ayrılırlar classlara. guardian, consular, sentinel vs. gibi. light side/dark side ayırımı olur bir yandan.

atıyorum lvl 5 ten lvl 30 a kadar padawan olurlar sadece vibrosword gibi ekipmanlar kullanabilirler. lvl 30 da quest alıp lightsaber yaparlar. sonra lvl atladıkça rank atlarlar knight, master vs. haline gelirler.

classlara özel kısımda mesela guardianlar lvl 25 te lightsaber yapabilirler, öte yandan sentinellar lvl 25 te diğer classlara açık olmayan abilityler kullanmaya başlarlar ve force dpsleri daha güçlü olur. consularların buff niteliğindeki abilityleri daha iyi olur. yine classlara göre giydikleri robe yada armor parçası değişir. tabi farklı ırklarda yer alır, racial bonuslar olur.

falan vs. böyle birşeyde olabilir kimbilir? :)

kocaman bir +1

dediğin gibi olur. diğer meslekler de rank sistemi .vb bir şeyler yapılır. pre-cu daki gibi skill tree ağacı olup. belli bir rankla skill açılır. veya questler. jedi olunur ama bence yine kolay olmaz. en azından Master-padawan sistemi gibi bir şey olur. örnek train yaptırınca teach-xp alıyorduk ya. onun gibi bir şeyler olur.

Biz bunları düşünüyorsak onlarda bir şeyler düşünür elbet.?! en azından eski swg veya sw fan ları toplar bir konuşurlar. Örneğin. Bir şarkıcının kaset çıkarmadan önceki fanlarından aldığı eleştiriler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
o kadar uzun zamandır umudu kesmıstımkı bugun haberı gorunce aglayasım geldı.

E3'te KOTOR Online sürprizi!!!
Electronic Arts chief executive'i John Riccitiello E3 fuarında bir sürpriz yaparak BioWare tarafından geliştirilen yeni KOTOR oyununun MMO olduğunu açıkladı.

Piyasada en çok ilgi uyndıran iki MMO oyununu geliştirmekte olduklarını söyleyen Riccitiello bunlardan ilkinin Mythic tarafından geliştirilen Warhammer Online, ikincisininse Lucas ile beraber BioWare'in geliştirdiği ve açıklandığında çok büyük ilgi uyandıracağına inandığı bir oyun olduğunu söyledi.

Söylentilere bakılırsa, yeni geliştirilen bu oyun KOTOR Online!

hos daha oncede yazmıslar amakusuruma bakmayın cocuk gıbı mutlu oldum ne dıyeyım sımdı sokaga cıkıp bogurecem sw gelıyor dıe ınsallah saglam ve hızlı bı gelısımolur.
Sosyal ağlarda paylaş

valla netür grafik motoruyla olursa olsun. combat da ne olursa olsun. aşağıdaki saydıklarım gelsin yeterli olur.

ev kurma sistemi olsun,
jedilik ayaklar altında olmasın; jedi olabilmek çok zor olsun. unlock olacak şekilde olsun ve skiller de dahil.
craft, vendor sistemi swg deki gibi komplike olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi falan önemli deil mekanları, star wars havasını güzel yansıtsınlar bana yeter.O evrende , o zaman diliminde yaşadığımı hissetirsinler.İlle Jedi olacaksa bounty hunter koymayı unutmasınlar.Çünkü jedi iken bounty hunter öldürmek çok zevkli idi kaçmalar ,kovalamalar.Bir bh yi kesmenin yerini anca 2. bir bh kesmek onunda yerini 3.sü tutar...
Sosyal ağlarda paylaş

swg oynuyordum. ertesi günü düğünüm vardı. muhaha
bazen eşimle evlenmeden önce de çıkarken hemen eve dönelim. şu jedi triallerini bir bitirsem... şuradaki moblardan acaba bugün general melee accuarcy çıkarmı.. bugün krayt kesince pearl düşermi. diye aklımdan geçiriyodum... bakalım şimdi ne olacak :D

aman evden kimse duymasın ...

Bence bu oyunun adını New Hope koysunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...