Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duvara yumruk atmak

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

KenshinHimura said:
Sinirlenip kumtorbasına girmiştim sağ elim kan revan içinde kaldıydı. Salak mıyım neyim bi türlü anlayamadım hade girişcen bari bandaj eldiven falan tak ama yoook illa gore yapacan

ben bandajsız çalışıyodum bi ara özellikle. sonunda parmaklarımın üstü nasır tutmuştu. daha hissiz, daha güzel yumruklara sahip oldum. salaklık değil yani eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Metakuso said:
KenshinHimura said:
Sinirlenip kumtorbasına girmiştim sağ elim kan revan içinde kaldıydı. Salak mıyım neyim bi türlü anlayamadım hade girişcen bari bandaj eldiven falan tak ama yoook illa gore yapacan

ben bandajsız çalışıyodum bi ara özellikle. sonunda parmaklarımın üstü nasır tutmuştu. daha hissiz, daha güzel yumruklara sahip oldum. salaklık değil yani eheh

"Çalışma" Olarak yapınca dediğin doğru tabiki sonuna kadar katılıyorum fakat benim gözüm dönmüştü orda hala pembiş pembiş duruyo ellerimde izler =P
Sosyal ağlarda paylaş

bi anı;

dershanede camı kırmıştım, hocalar koşup bana bağırmaya başlamıştı hacanın biri hemen parasını getirirsin dediğinde ise adamı duvara fırlatıp kulağının hizasında duvara vurdum. evet elim cok acıdı dershaneye devam ettim dershane parasının yarısını verdim üniversiteyi kazandım
Sosyal ağlarda paylaş

ben sınırleyıp elımı duvarda kırmıstım ..
heheh pıskopat sanmaya ama bellı donemlerde oluyo pısman oluyosun :)
kırıldıktan sonrası cok fena ama
ılk basta hıc bsıey hıssetmıyosunuz sıcagıyla
sonra mosmor olmustu hastaneye gıttım .
fılm cektıler tarak kemıgınde parcalı kırık varmı alcıya alıyolar oturmuyo tekrar alcıaya alıp tekrar fılm cekıyolar .
ordakı acı tarıf edılmez .3-4 kere denedıler olmadı..
sonra amelıyat olmustum...
tavsıye etmıyorum kımseye ...
Sosyal ağlarda paylaş

rainfall said:
ben sınırleyıp elımı duvarda kırmıstım ..
heheh pıskopat sanmaya ama bellı donemlerde oluyo pısman oluyosun :)
kırıldıktan sonrası cok fena ama
ılk basta hıc bsıey hıssetmıyosunuz sıcagıyla
sonra mosmor olmustu hastaneye gıttım .
fılm cektıler tarak kemıgınde parcalı kırık varmı alcıya alıyolar oturmuyo tekrar alcıaya alıp tekrar fılm cekıyolar .
ordakı acı tarıf edılmez .3-4 kere denedıler olmadı..
sonra amelıyat olmustum...
tavsıye etmıyorum kımseye ...

abicim ne sinirmiş o öyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...