Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip :S

Wayne

Öne çıkan mesajlar

yabancı guildlerde de kufurun babası ediliyor ama kimse üzerine alınmıyor. cunku birine ithafen edilen kufurler değil. seviyeyi dusuruyor mu? bence hayır. sakayla karısık herkesin gulup gectigi olaylar oluyor sadece. burda guildden atılma sebebi olan kufur de onlardan farklı değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Ya anlamamamkta neden ısrar ediyosunuz olay a.k olayı degil adam guilde gireli bir iki gün olmus a.k lara baslamıs demek 1 ay kalsa ana bacı kalmıcak kimsede

Abi abartma sende bizdeki bu aq gavurlardaki fu gibi bişi oldu artık. Sen yeni girdiin yabancı guildde fu yazsan emin ol kimse bişi demez. Hatta televizyonlarında, şarkılarında vs anıra anıra fu diye baarıolar :D

Küfür etmek tabi güzel bişey diil keşke herkez düzgün konuşsa hatta düzgün türkçe kullansa ama bu kadar basit ve ayaa düşmüş bi küfürüde tabulaştırmaya çalışmak imkansızı istemek bence :p
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
yabancı guildlerde de kufurun babası ediliyor ama kimse üzerine alınmıyor. cunku birine ithafen edilen kufurler değil. seviyeyi dusuruyor mu? bence hayır. sakayla karısık herkesin gulup gectigi olaylar oluyor sadece. burda guildden atılma sebebi olan kufur de onlardan farklı değil bence.

Yabancılarda öle , adama ipne diyosun anasına küfür ediyosun adam gülüyo yanlız bir idiot yada moron de bakalım ne oluyo :D adamların umrunda değil küfür edilmek yanında karısını götürsen kafasını cevirir. Çok özeniyosunuz gavurlara çokk
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün deil 2 hafta oldu guilde gireli isterse 1 gün olsun ben yabancıların guildinde ilk saatten bile küfür edebiliosam türk guildinde nie olmasınki(bu kadar geri kafalımısınız hadi onu geç surda oyun oynuoruz...) bu küfür deil cümlenin sonuna alıskanlık olmus bişey ama sizin dar beğinleriniz zaten kavrayamazki siz hala oyunda sert takılmaya dvm edin belli onca kişinin nie cıktıgı daha önceden...
hadi boss kesseniz neyse dicem hyjalda tonla wipe yiyorsunuz o kadar wipe a sinirmi dayanır "a q" az bile aslında hehe
ayrıca o bir kısaltma belki allah kahretsin diyorum gchatte insanlar s.a dedikten sonra millet a.s derken an.. si.. mi kastedmediğimi nerden biliorsun
yok yani kicklendiğime yanmıorum su anda lockumla bt farmlıorum sorun yok ben oradaki tiplere acıyorum esas
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar SON UYARI.

VAY AK isimli Pati guildini bahane edip, bir daha benzeri yaklaşımlarda bulunursanız, bölümden uzaklaştırılırsınız. (3 gün, 5 gün, temelli, neyse artık)

Bu konuyu kapatıyorum ve yazdıklarınızı bu seferlik görmezlikten geliyoruz. (Suark hariç - uzaklaştırılacak, ciddi şekilde)

Eğer ne olduğunu anlamadıysanız, Forum Kurallarını tekrar okumanızı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...