Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip :S

Wayne

Öne çıkan mesajlar

Selam..bugün sabah surlarında cümlemin sonuna a q koymak suratiyle gçete yazdıgım yazıdan dolayı kik yedim :D
Olay söyle gelişti arkadaslar:
Simdi bana basit bir soru soruldu tankmıydın sen yaa diye.. dedimki tankım bi örenemediniz a q(cok sevindirik bi sekilde sonunda gülücükte vardı) diye cvp verdim arkadaslarda dellendi böyle bi gaz bi gaz "höyt ne dion lan sen düzgün konussana karı kız var burda" dedi bende tamam daha düzgün bir sekilde söylebilirsin dedim adam hemen özür dile dedi bana. Bende öyle konusursan dileyemem kusura bakma dedim.Olay kapandı sabah... neyse aksam falan oldu güpgüzel kara raidimizi yapmısız falan. Aksamda gm sordu noldu sabah falan hemen özür dile vs dinlemeden dogru düzgün... bende aynen anlattım dedim düzgünce söyleyebilirlerdi ben alt üstü kalıplasmıs bir kelime olan "a q" yu kullandım dedim hiç bir kötü amacım yoktu baya uzun uzun acıkladım falan o kadar yazdık adamda tepki yok sonuna ekledim okuyosundur inş bişeyler kaparsın diye (cokmu ağır kactı be :P) direk gkick
Pek üzülmedim ama 2. türk guildine girişim dedim lock oldu wotlk gelmeden druidimide düzeyim kısmet deilmiş :(
Neyse ben whine mı yaptım siz ne düşünüorsunuz a q hiç dememelimiydim ? :P

bu arada okurken gözleriniz acıcak ben bi baktım baya acıdı lol
Sosyal ağlarda paylaş

şimdii küfür etmek felan gayet normal şeyler.ama heryerde olmaz bu tanıdıgın adamla şakalaşırsın felan söversin problem degildir.
sen guildchatten guilddeki insanların genel davranısına aykırı hareket edersen de bunun sonuclarıyla yüzleşmek zorundasın.
gayet basit aslında guildin geneli küfür vs istemiorsa yapmıycaksın.partide et whisperda et o seninle ettigin kişi arasındadır kimse karısamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu a.q kızları bi tek bizim memleketimizde bu kadar kıymetli baksana yanlarında küfür bile edilmiyo nedense girdigim bütün yabancı guild lerde kızlar erkeklerden daha cok küfür ediyor ben olsam onlar atmadan cıkardım .. :D sonucta oyun oynuyosun ve kısaltıyorsun aynı şekilde yaş muhabeti de aynı kefede bana göre .. kızsan oynama ozaman :S ya da farklı muamele bekleme

cok ayarım cooookk, kustum icimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"höyt ne dion lan sen düzgün konussana karı kız var burda"

Şuna bitiyorum..
kimse alınmasın da bi kaç yerde bu hikayeye denk geldim bu tipler ezik kalmış asosyal,cinsel hayatı yada onu bırak düzgün bi ilişkileri bile olmayan aciz tipler böyle sağa sola yazıyor gazman modunda alööö kızvar hışş aq felan deme bence aşırılık = öküzlükden başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek hayatta bir kızla iki laf edemeyen tiplerin egolarını üstün gösterme çabası uğruna basit lafları bahane edip otorite kurmaya çalışmasının kaçınılmaz sonucu. Bak özür dilettim otoritem var! Şuana kadar hiç Türk guildine girmedim zaten böyle bir ihtiyaç hissetmedim açıkçası çünkü bu tür saçmalıkların Türk guildlerinde yaşanma olasılığı çok fazla.. İnsanı strese sokar başka bir işe yaramaz. Oyunlarıda bu amaçla oynamıyoruz zaten öyle değil mi...

Bence üzülmene bile gerek yok. Basit bir laf üzerine bunca hır gür çıkarmak saçmalıktan öte birşey değil.

Bir kıza hakaret edilse tamam buna kimse birşey demeden geçemez, bu bir ayıp olur ve yapan kişi şuanda ona yapılanları fazlasıyla hakeder. Lakin burada bir durum için sık kullanılan bir laf söylenmiş. Bunda abartacak birşey yok. Kızların namusuna birşey olmuşcasına ne bu tripler böyle.. Guildimizde alman ve norveçli hatunlar varki wipe sonrası benden, bizden daha çok coşuyorlar. Bu bir sorun mu ? Bence değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendilerine üzüldüm sahsen benim icin guild bulması pek sorun deil zaten kastıgım charda eski mainimdi dedim ölesine dieşiklik olsun türk guildi lan dedim makara falan uzun zamandır yabancı guilddeydim... hop bi a q dedik adamlar mutasyona uğradı :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya guild chatte öle bir üslupla konuşman hoş değil ama sana özeürdile höt napıyon diye ısrar etmeleri daha kötü. Yani wishpten anlatır adam böle böle diye biz buna alıştık lütfen daha dikkatli kelime seçimleri yap hep beraber biraz daha dikkatli olalım guild chatte gibi. Bende sinir oluyorum hemen öle celallenen babalık ve egosunu tatmin edememiş elemanlara. Geçen bir türk guildindeyken guild chatte he şu paticikteki milletin kurduğu Vay aq guildindenmi bahsediyosunuz fln dedim sonra muhabbet gelişmedi 5-10dk sonra çıktım sabah bi geldim silence moda almışlar beni yazamıyorum. GM le konuştum GC den küfür etmişsin dedi yahu guildin adını yazdım Vay aq üstelik burdaki AQ küfür anlamına geldiğini nerden biliyorsun (ak miydi o,bende ak mi yazmıştım hatırlamıyorumda ak yazmıştık galiba genede farketmez) hemen aklına getiren küfür oalrak sensin ben isim olarak söyledim cümlenenin sonunada koymadım yani ak yi maksatlıda değil. Derste hocan 20+11 ne yapar çocuklar =31 dediğinde sen hocayı gidip millieğitimemi şikayet ediceksin bu zekayla. o yüzden wts turkish guild's chat kthxbye
Sosyal ağlarda paylaş

o küfürü toplumun geneli "karını düdükleyeyim" şeklinde algıladığı için bu tip tepkilerle karşılaşabilirsin. ayrıca niye durduk yere adamın bir tarafına koyuyorsun onu da anlamadım.

hayatta bir kızla 2 kelime konuşamamış diye konuya girip cinsellikten haberi olmayan mandalara konuyu getirenler olmuş ama hiç gerek yok. gidin annenize, babanıza, öğretmeninize, muhtarınıza, bakkalınıza, kasabınıza, manavınıza; mahallenizin delisine, velisine, alimine, zalimine vs. edin bu lafı. alacağınız tepkiye göre anlayın işte guild chatte bu lafı kullanmaya hakkınız var mı yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
o küfürü toplumun geneli "karını düdükleyeyim" şeklinde algıladığı için bu tip tepkilerle karşılaşabilirsin. ayrıca niye durduk yere adamın bir tarafına koyuyorsun onu da anlamadım.

hayatta bir kızla 2 kelime konuşamamış diye konuya girip cinsellikten haberi olmayan mandalara konuyu getirenler olmuş ama hiç gerek yok. gidin annenize, babanıza, öğretmeninize, muhtarınıza, bakkalınıza, kasabınıza, manavınıza; mahallenizin delisine, velisine, alimine, zalimine vs. edin bu lafı. alacağınız tepkiye göre anlayın işte guild chatte bu lafı kullanmaya hakkınız var mı yok mu?

guildde konuştuğun kişiler ne senin annen nede baban nede diğer vsler,senin yaşıtın veletler.Eğer dışarda kendi arkadaşlarınla o şekilde konuşuyorsan(ki ben ve tanıdığım herkes konuşuyor,cidden küfür kullanmayan insandan hoşlanmam)tabiiki guild chattente konuşabılırsın.Zaten blizzard bu oyunu elinden geldiğince gunluk part-time iş haline çevirmeye çalışıyor bide bole kasış tiplerle hiç çekilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

benim basımdan da oyle bişeyler geçmişti zamanında. sagolsun cok kral bi gnome warrior kastım adını da sıfatına yakışır bi şekilde "gottenbacak" koydum. guildde bi arıza tip vardı. kız kardeşi de guilddeydi sanırım. tabi bize soyledigi o malum bizim turkler kızım moduna girip cok yolarlar guildi falan cok tipler tanıdım oyle. neyse bu başladı yok benim bacım oynuyo bu guildde atın bunu hayır kabul etmiyorum. ne bu kufurlu mufurlu hayır oynatmam moduna girdi. anlatıyorum adama arkadasım bu kufur degildir şakamısın gottenbacak kısa boylu çakal çukal kurnaz tiplere deni küfür olsa gam yemem falan filan, adam pislik yaptıydı banada oyle. ha aynı adam başka güilde girmek icin applicationına kız kardeşi olarak da başvurmuştu. işine gelince bacısını kullanıyo sonra yaptıgı laflara gel. ayrıca hop kız var kufur etme deyip kız olmadımı alayına giden tipler cok yapmacık ve 2 yüzlü geliyo bana. sonuçta hakaret etmedikten sonra belli limitlerde küfür cok doğal, bu sanki "pretty girls dont fart " gibi bisey, kızlar sanki hiç küfür duymuyolar hayatlarında hiç küfür etmemişler, küfür duyunca kulaklarını kapatıyolar. yok oyle bişey ben şahsen yabancı kızlarda acaip belden aşağı geyikler çevirebiliyorum, çok rahat bi şekilde. zaten bi guildde 3 den fazla Türk kaos demektir. trip, artistik, kinglik v.s.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...