Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız rested ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

tunca said:
bende adrenaline rush açık kalmıştı tbc nin ilk çıktığı zamanlar, ama öss zamanıydı kapatmak zorunda kaldım geri girince gitmişti doğal olarka. ölünce falan da gitmiyodu. şaka değil =P

Oha. öyle bişi olsa oyunda çıkmam lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
tunca said:
bende adrenaline rush açık kalmıştı tbc nin ilk çıktığı zamanlar, ama öss zamanıydı kapatmak zorunda kaldım geri girince gitmişti doğal olarka. ölünce falan da gitmiyodu. şaka değil =P

Oha. öyle bişi olsa oyunda çıkmam lan.

ağlıcaktım zaten nerdeyse ama başka seçeneğim yoktu o durumda, dershaneyi falan asıp duruyordum babamın da rage fullenmiş execute e hazırlanıyordu. gitmek zorunda kaldım =P
Sosyal ağlarda paylaş

Normal bir durum aslında, sürekli quest teslim edersen, hatta bu questler toplama falan ağırlıklı ise kolay kolay yetişemessin 1.5 levellık birikmiş rested'a. o 1.5 level için gereken kadar mob kesmen lazımki ancak instanceda falan erir o. Normal olarak kasarsan ancak 3-4 levelda yetişebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
bu arada ciddi arttırmışlar lvl hızını. 5 günde 60 oldum. umarım bu da bug değil de blizz in işiyse trial süresi bitmeden 70 olurum

Ben de şimdi dikkat ettim. Level 53-54 arası 130k civarı XP gerekiyor. Seri quest yaparak saatte 60k civarı XP aldım. Yani nerdeyse iki saatte level atladım. Eskiden bu level'larda 5-6 saat harcadığımı hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...