Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptop ve Sistem

Nomak

Öne çıkan mesajlar

Beyler şimdi iş yüzünden genelde laptop kullanıyorum, masa üstü bilgisayarı kullanmıyorum ve AOC oynamak istiyorum.

Bu sistemde ne tür grafiklerde çıkar oyun ? Açıkcası kötü grafikler ile oynamak istemiyorum eğer kötü çıkar derseniz almıcağım.Sistemin nasıl bir performans vericeğine dair hiç bir fikrim yok bundan dolayı fikirlerinize ihtiyacım var.

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de önerilen sisteme yakın bir dizüstüne sahibim ve diyebilirim ki sabırlı bir insansan oyna oyunu.

Gördüğüm kadarıyla işlemcin ve ekran kartın sınırda. Dolayısıyla Tortage'da sorun olmasa da Tarantia'ya girdiğin an oyuna küfredeceksin.

Daha önce denemediyse WoW oyna derim, aksi halde yeni bilgisayar alana kadar Conan'ı beklet. Zevk almayacaksın çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 4gb ramli geforce 8600 üstü ekran kartlı bunun yanında son teknoloji işlemcili bir laptopla durumu toparlarsın :)

512 mb ramli 8600 ekran kartı ve 4 gb ramle ben laptopda masa üstündeki gibi olmasada gölgeleri falan kapatıp 20-30 fps arası oynuyorum. problemde çok ender takılma hariç yaşamıyorum (gecede 1 falan anca) 20-30 fps arası fps alıyorum. (seyahatler sırasında kullandığım için fazla kafamada takmıyorum belkide)

ama seyahet etmiceksen masa üstüne aynı parayı ver keyifle oyna
Sosyal ağlarda paylaş

yok makina 4gm ramli zaten :)
512 ram ekran kartının harici rami
sırf iş seyahetlerinde akşam oynim diye aldım :P
sıkılıyorum işten çık otele gel otur otur.
---
ama işte şanski şuan seyahetteyim otelde wireless yok odalarda haha süper karşı apartmandan bir yerden çekiyor oda oyuna girecek gibi deil durmadan kopuyor.

ne demişler bahtsız bedeviyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...