Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Arkadaşım İnek" // gizli sırrı..

narin

Öne çıkan mesajlar

Bu uzun kar tatili resmen beni ; "akşam erken yat sabah erken kalk test çöz , akşam erken yat gene erken kalk ve akabinde hödhödöhö" moduna soktu . İşte böle bir pazar sabahı kalktım ve "Çiğdem" adlı bir bayanın sunduğu Arkadaşım inek adlı bir programa rastladım.Arkadaşım ineeğin teması tıpkı Ema'nın forumlarda bi programa isim aradığı gibi "çocuk , inek , ve bolca süt iç" ' e dayanıyor...
(bknz:Ema'nın süt çocuğu adlı thread'i)

Acaba dedim bu program ema'nın bahsettiği program mı ? :)
P.S:Kesinlikle "aha yakaladım hesap verin" gibi bi modum yok sadece merak ettim , zaten Ema da öle bi terbiyesizlik yapmıcamı bilir..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King

[Bu mesaj narin tarafından 16 February 2004 16:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 16 February 2004 16:52 tarihinde demiş ki:
Zannımızca o, ama Ema hala doğrulamadı olayı. Ayrıca hala söylüyorum; sütoğlan daha iyiydi, hatta slogan da "babanı da sevmezdim zaten" olmalı ve çocuklar dışında herkese hitap etmeliydi =P

Hatta rahemtli Kemal Sunal'ın anısına oğlu sunsaydı dimi :) ?[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

süt çocuklarının loserı da ben oluyorum herhalde..
ben de 30 kilo aldım eheh[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
-coLdwind-, 13 February 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 06 March 2003 16:42 tarihinde demiş ki:
1) süt çocuğu ne demektir?
-uo oynarken dark-drye taktıgım lakap.

2) sık sık kullandığınız bir laf mıdır?
-darkı her gordugumde solerdim.

3) süt çocuğu diye bir yarışma programı olsa seyreder misiniz?
-hayır. ne işim olur.

4) sizce bu programı kimler seyreder?
-gorunce u suck denilesi tipler.

5) üzerinde süt çocuğu yazan bi tişört giyer misiniz?
- giymem ama giyenlerle iyi dalga gecerim. o yüzden benim dısımda herkesin giymesi taraftarıyım.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

said:
dark-dr, 06 March 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
1) süt çocuğu ne demektir?
bir 8 ve 9 top bilardo terimidir. yapilan cikislarda daha rahat bir atis saglayacak zorlu bir cikis varken kolay yol seciliyorsa buna `sut cocugu cikisi` denir ve yapan alaya alinir. bizzat arkadasim tarafindan uydurulmus ve yayilmis bir terimdir.

2) sık sık kullandığınız bir laf mıdır?
bilardo masasina 3 metreden daha uzak oldugum zamanlarda hic kullanmadim, kullanmiyorum, kullanmayacagima and icerim diyebilirim.

3) süt çocuğu diye bir yarışma programı olsa seyreder misiniz?
nickim karakedi olsaydi ve domain isimlerini paticik agucuk mugucuk diye secse idim buyuk bir haz alarak seyrederdim sanirim.

4) sizce bu programı kimler seyreder?
kedi popu cagirir beraber seyrederler mesela.
onun disinda ilkogretim cagindaki cocuklar seyretmez.
zaten sut cocuklugu kompleksine sahip olduklari ve bu tip konulara olgunca yaklasamadiklari icin sut cocugu diye bir programi asla seyretmez, hatta zap yaparken yanlislikla ugrayip komsular tarafindan sut cocugu programini izledigi anlasilmasin diye o kanaldan gecerken sesini kisarlar. ergenler ve ergenlik cagina yaklasanlar bu sut cocuklugu konseptinden kosar adim uzaklasmaya calisiyorlar zaten, cocukluklarini bir inkar halindeler, `buyudum` kompleksindeler. hic olmaz bence.

5) üzerinde süt çocuğu yazan bi tişört giyer misiniz?
bkz: soru 3

Çok güldüm ya :) ..[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...