Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA All-Star Game: Los Angeles 2004

HellHound

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar son yillardaki all-star maclarindan daha sonuk gecse de ozellikle ikinci yari gayet guzeldi... sonucta son dakikalari yine ayakta izledim... Macin hareketine Kidd'in K-Mart'a bakmadan verdigi pasi aday gosteriyorum (gerci adam bunu hep yapiyor ama yani...)

Her bir LakerGirl'e de burdan teker teker selam gonderiyorum :P[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

ne saçı be adamın saçımı var
o kamera olayından önce shaqa yapılan faulde ayrı bişiydi
herife formadan asılıolarda bibok olmuyo adam tank gibi[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
No lol! Yes gyy (gülmekten yere yatmak)
Sosyal ağlarda paylaş

fena değildi uykusuz kaldığıma değdi sayılır
yani genel olarak temposuz geçti ama bikaç çok güzel hareket vardı ki herşeye bedeldi =)
t-mac gene yaptı yapacağını eahea
kidd süperdi zaten bikaç harika pası var
yao-francis kendilerini aştılar
kenyon da iyi bastı bissürü aferin kerata adam oluyo :P

bi de magloire ne gaza geldi öyle lol

neyse davulculara hasta oldum bi de
ama doğu kazansın isterdim :(
sana da geçmiş olsun bath =)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Vince Carter'in ilk yaridaki smac'lari superdi (Iverson - Vince Carter ikilisi super oldu) T-Mac'in 4 ki$i arasindan panyeden tamamladigi smac'ta cok saglamdi. ha bu arada dun Shaq bide block yedi eglence yapacam diye (ha sonra intikamini aldi oda ayri mesele. guzel macti. 3'luk yari$masini Peja son 3'lugu kacirip kaybetmesi uzucuydu. Smac yari$masindada Vince'in olmamasi.)[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

maçın oyuncusu olarak oneal bence seçilmemeliydi
yao veya kidd olabilirdi kidd in o pasına hasta oldum resmen
ama maçın koparan adamı da Tracy McGraddy abi
adam yine yaptı yapıcanı :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 16 February 2004 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...