Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magtheridon Serverinde Guilde Uye Alimi

crepuscolo

Öne çıkan mesajlar

canim toggie cim
ben boyle yazdim oldu derler ya hani oyle iste... sen edebiyat ogretmeni falan misin ? ingiliz dili ve edebiyatinda fazla okumus ve sonrasinda hirs yapmis ve ben bu ingilizceyi ingilizlere bile ogreticem olayina falan mi girmissin anlamis degilim ama ben boyle yazmak istedim ve yazdim... ben burada bunun dogrulunu falan tartismiyorum hatta ilk yazimda da sana yazdigimin dogru oldugunu soylemedim sadece oyle yazmak istedim dedim... eger ingilizce kullanimi ile ilgili bir sorunun varsa oncelikle fatih terim e ardindan da hizini alamayip ingilterede yasayan bilimum goc edenlere ogreterek basla sonrasinda eger sana dogrusu boyle mi olur diye soracak olursam cevaplarsin tesekkur ederim...

iyi gunler...
Sosyal ağlarda paylaş

Akıl vermek gibi olmasın ve yanlış anlama ancak bu zamandan sonra PVE'ye başlangıç yapmak kimseye çekici gelmez ve bir guild oluştursan bile bunu tutamazsın. Birçok sebep var..

1-) Yaz geldi.
2-) Wotlk için geri sayıma girildi.
3-) Pvp, bg ve arena, PVE'ye oranla daha az zaman alması bakımından daha çekici gelmekte.
4-) Yeni oluşan bir guildin progress yapması zaman alacaktır. Wipelar, raid için farm yapmak ve guild içi diğer gereksinimlerin karşılanması başlangıç heyecanı ile bir süreliğine çekici gelsede kısa zaman sonra işkenceye dönüşüp içinizdeki şevki köreltecektir. Çünkü kafanızda ''off millet sunwell bitiriyor biz yeni başlıyoruz'', ''hadi başladık wotlk gelecek yaptığımız herşey yalan olacak tamamlayamayacağız tüm encounterları'' düşüncesi olacaktır.

Ben sizin yerinizde olsam WOTLK için hazırlık yapar level kasarken gerek duyulacak hertürlü gereksinimi biriktirir topluca hem hızlı hemde kolay ve eğlenceli şekilde level kasardım ve sonrasında pve'ye başlardım.

Tabiki bunlar benim fikrim, sadece paylaşmak istedim. Bol şans....
Sosyal ağlarda paylaş

crepuscolo said:
canim toggie cim
ben boyle yazdim oldu derler ya hani oyle iste... sen edebiyat ogretmeni falan misin ? ingiliz dili ve edebiyatinda fazla okumus ve sonrasinda hirs yapmis ve ben bu ingilizceyi ingilizlere bile ogreticem olayina falan mi girmissin anlamis degilim ama ben boyle yazmak istedim ve yazdim... ben burada bunun dogrulunu falan tartismiyorum hatta ilk yazimda da sana yazdigimin dogru oldugunu soylemedim sadece oyle yazmak istedim dedim... eger ingilizce kullanimi ile ilgili bir sorunun varsa oncelikle fatih terim e ardindan da hizini alamayip ingilterede yasayan bilimum goc edenlere ogreterek basla sonrasinda eger sana dogrusu boyle mi olur diye soracak olursam cevaplarsin tesekkur ederim...

iyi gunler...

sen diyosun ya hani ben oyle yazmak istedim ve yazdım. ben yazdıgının bir anlam ifade etmedigini, ayrıca yazdıgın kelimenin bir karsılıgı olmadıgını soyluyorum.

oyle soylemek istedim ve soyledim, oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
crepuscolo said:
canim toggie cim

iyi gunler...

sen diyosun ya hani ben oyle yazmak istedim ve yazdım. ben yazdıgının bir anlam ifade etmedigini, ayrıca yazdıgın kelimenin bir karsılıgı olmadıgını soyluyorum.

oyle soylemek istedim ve soyledim, oldu mu?

Ne kadar saçmaladığının farkında mısın ?
Sanırım cevabım seni üzdü e haklı olduğumdan olsa gerek.

(Umarım bu Türkçe cümlede senin ö yerine o koyduğun gibi yada cümleye başlarken ufak hafle başladığın gibi bir HATA yapmamışımdır yoksa ne olur benim halim)
Sosyal ağlarda paylaş

TrUsTh No One yerine ..Trash No More olsa walla (w ile yazdım) gelirdim..Bi mesajı olurdu bi yerlere en azından. Az kaldi level 80 olmama bana bi spot açın direk KZ başlıyoruz gençler.

crepuscolo said:
canim toggie cim
ben boyle yazdim oldu derler ya hani oyle iste...

Togijim haggaten, feci yanlış anlamışşsın..Bu ne be togicim falan. Hem yazama hem güçlü ol. Edebiyat ögretmeni vs.. Kıvırın asena kıvamında. 10 kişide yok ego mego diye laf etmiş. 9. köy kovuluyoruz "togicim".
Selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...