Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi soldat.

sharky

Öne çıkan mesajlar

ben normalde sadece sniper rifle kullanıyorum
bugün baydım baya silah değiştirdim

oyun bende silah değiştirio
sniper sanıp tıklıyorum bi bakıorum tarıyo m249 ile
anlamadım gitti...[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar
Sosyal ağlarda paylaş

soldat.ethernass.com adresinde ilgili herşey yazıo, netekim bi girsek map ekledik burdan indirin yazıo :)

ayrıca uh man kutlarım topten e girdiniz bir anda ...

ancak saçma sapan muhabbeti kesin, yok sen spawnkill yapıon yok sen lamestyle oynuon, başka serverlarda bunlar normal olabilir ama ethernassta yapmayın içim sıkılıo bir süre sonra chat mesajlarını okumuom ...

geçin bunları maksat eğlenmek, orda da verdim örneğini ben seni keserim sen beni kesersin, ne ki yani ...[hline]Ethernass Dünyası Admin
Pranga Webcoder
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aklıma geldi, soldat anasayfamızı mutlaka okuyun; bugün bir arkadaş geldi icqya giremiom atıo beni dedi, mapleri yükle dedim teşekkür ederim dedi :)

baardım orda UYARI die ama genç tabe heyecanlı .) arada bakın nooluo ne bitio, istatistiklere profil olayını ekledim misal en son toptendekiler için ... (gerçi sadece toptendekiler için deil, biraz web prosedürlerinden anlayan kendi profilini bulur .) ne adamım ya kendi açıklarımı sölüom :P)

hayırlı soldatlar ...

bu saatlerde giren yok mu diecem, siz de bana kişi sayısını gösteren bişi koy dieceksiniz ben de e yazdım durumu diecem, karşılıklı haa diecez ...

not: final kasmak insanda şizofreni yaratır mı ya ? bence yaratır ... of bak yine cevap verdim ... neyse ben gidiom bu ne arkadaşım ya :P[hline]Ethernass Dünyası Admin
Pranga Webcoder
Sosyal ağlarda paylaş

tek screenshot ile de anlayabiliyoruz :)

bana da olduydu o olay
olabiliyor bazen
bomban varsa kendini patlat öyle bi durumda
bomba yoksa çık bi daha gir[hline]Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."
Sosyal ağlarda paylaş

çalışmayışının sebebi o readmelerin 1.1.4 e ait oluşu ama 1.1.4 ün dedicated linux server version'u olmayışı ve pek sevgili polonyalı Michal arkadaşımızın ısrarla bunu yapmayışıdır. Bi de marifetmiş gibi baba ben administrating yapamıom 1.1.3 de diince, o daha beta %50si bile yok 1.1.4 bekle demesi üzüyor insanı ...

bu tip durumlar olunca çıkıp girin oyuna, yukarıda da dediim gibin flag almanızın bir önemi yok oyun içinde yani o hairtayı 1 flagle de bitirseniz, totaldeki flagleriniz önemli ... çünkü unregistered olarak kullandıımız için zaten oyun arada çat die kapanabilio ... ha sen kapamışsın ha o :)

ki evet bir ss ile de anlayabilirdik .)[hline]Ethernass Dünyası Admin
Pranga Webcoder
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be. Güzel güzel Marmaris'te tatilimi yaparken bir internet cafeye gireyim Soldat'ı yükleyim dedim. Oyunun 8 MB olması ne büyük bir avantaj :)

Bu arada soldat.ethernass.com 'da olmuş sonunda, güzel güzel. Eferim lan neter. You're handy. :)

Bu arada insan bu kadar bilgisayardan uzak kalınca bir sürü cin fikir geliyor aklına. Bakalım gelince şu online kişi sayısını göstertebilecek miyim, merak içerisinde beklemekteyim.

Bu arada ben server olarak register etmeyi düşünüorum, eğer amca stabil bir şey çıkarırsa.. - ki sanmıyorum. Tek kişilik projeler, genelde sönümlenmeye mahkumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...