Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahada gencleştik :p

quamor

Öne çıkan mesajlar

said:
_Tora_, 15 February 2004 03:26 tarihinde demiş ki:
Okan cok ii bir sag kanat bjkde oynamamasının tek nedeni defansif yonunun pek gelişmiş olmamasıdır... Ve iki sene sonra bu soylediklerinizi bole>(:P) yalıcaksınız :D

Fizbancım bir daha oku istersen ben su andan bahsetmiyorum optum :)... Ayrıca okanın ofensif tarafına kimse bişey dememeli bence... Cunku cok ii dribling yapan ve orta acmayı bilen nadir turk kanat oyuncularından biridir okan...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok meph senden adam olmucak :P
Öğrenemedin hala ciddi manada kimle konuşcağını :=)
bu arada deneme maçıdır dener geçer , zaten ondan sonrada çekip gidicek bu adama kafa yormaya değmez.
Yüzsüz ve para almak için istifa etmemiş bir adamdır kendisi
sizde bu adamın kurduğu kadroyu tartışıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 15 February 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
said:
fizban, 15 February 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
e tamam işte tora, sen de diyosun, defansif yönü yok. milli takımda defansif yöne gerek yok mu :)

ilerde oynayabilir, ama şu an yetersiz.

Ayrıca milli takımda defansif yöne gerek yok çünkü 4-4-2 oynuyodu en son milli takım
bjkdeki gibi bütün sağ taraf bi adama emanet değil

+1
dicegim herseyi soylemiş orhan ak okan koc polemigine girmem...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 13 February 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
selcuk cok ii atak kesiyo vs vs yalan abi
adamın attıgı pasların 75%ü rakibe 23%si uzaya 2%si de anca bize du$uyo

*!Yarılır*[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde anlamadigim olay,Selcuk'a herkes "Ooo super,manyak,asmis asmis..." gibisinden yorum yapiyor acaba Fener'e kakalamak icin mi yapiliyor bunlar? Adami brezilya-türkiye macindan beri sevmiyorum...fb'ye gelincede baya bi uzuldum. Kimse hatirlamaz belki ama brezilya'yla 2-2 berabere kaldigimiz macin 2 golunde de selcuk'un hatasi vardi hic unutamam birinde ofsayt'i bozuyordu digerinde hatali pas veriyordu ruyama girmisti ya..[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

orhan ak 18 maç oynamış
sabri 31 maç oynamış

ha orhan milli takımda oynayacak kapasitede değil zaten şuan

ama okan ilk 11 başlarsa, orhan da ilk 11 başlayabilir[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...