Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Feral Druid Or Rogue

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

ya sabır ya selamet (neden kasıyorsam anlatmaya!?) prot palanın 5-6 k manası olur adamla pvp yaparken sana 3 kasını dmg yapmak için harcar 3 kasınıda ölmemek için kendine heal atmak için kullanırsa ve holy shieldi her açtığında sen ona vurdukça dmg aldığına göre kendini ne kadar yaşatırsa okadar dmg yapar. 3k healla holy talentsız tabiki az heal atabilir ancak duel wield olarak ona vurduğun dmgler okadar az olacakki (bknz: arkadaş 600 block'um var demiş) yani beyazlarının çok büyük bir kısmı boşa gidecek bleed açıp uzun combata göre oynamassan yani heyecan yapıp 1 k canı kaldı 2 hemo vurup yatırayım dersen o arada son kalan 500 manasıyla heal atıp sanada seal of wisdom patlatırsa (ki 500 manası kaldığına göre büyük ihtimal evasionunu harcamışındır combatın buralarında) birden işler tersine dönebilir canın az ise.
Bu anlattıklarım laf olsun diye veya alt charıyla 2 gün tankadin oynamışlara cevap olur umarım. Gearı sağlam olan bir tankadinle sağlam gearlı rogue u pvp de bir izleyin bakalm nasıl gelişiyor olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

3k fazla bence o kadar yükseğe gerek yok vengeance stacklayip stun DR açıkken hs abanmak kafi eğerki rogue vurmuyorsa hs manasından tasarruf edip bof a yatırır dediğin gibi beyaz hatta special dahi dmg veremiyicek sadece stun süresince mele dmg verebiliceksin lakin dotlar hali hatırda dmg versede ortalama bi bt palasinda olur 19k civarı hp çok rahat şekilde en kral rogueyi bile outlast etmeye yeter yani öle Gorrate/rapture prep lol 100% hipi gibi birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

vengeance proclatmaman için aynı zmanda 2 evasionun var 1 ni combatın başında kullanırsın bitiminde 5 stack olduğu anda cos açarsın cosun sonunda tekrar evasion açarsın ki aralardada ghostly vurmayı unutmıyacaksın tabi. Bu vengeance proclamasını minumuma indirmek için gerekli kısım. Can kısmına gelince garote+rupture 2 kez atman demek 4k+ + 4k+ 9k ya yakın bleed demek (az beyazlar ve vurudğun skiller hariç). Vanish konusunda da eğer adam seni conceration ve vengeance la sıkıştırıyorsa dediğim gibi cos attığında vanish atabilirsin, combat başlangıcında proc yemeden atabilirsin 3. cüsü gauge atıp ve üstünde vengeance yoksa conerationdan uzaklaşıp vanish atabilirsin. Ve son olarak temiz bir şekilde vanish attığınızda üstündede bleed yoksa unutmayın sap+bandage+restealth+garote+rupture devam edilebilir. Bence bunlar yapılabilir şeyler ki ben çoğu zmn başarılı oldum. Eğer uç nokta bi prot pala karşına çıkarsa bunları yaparsın diyorum. Burnu büyüklük yapmadan tarafsız olarak görüşlerimi söylüyorum ve o prot ancak böyle kesilebilir diye düşünüyorum polimiğe girmeden fikirlerimi noktalamak istiyorum teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

4k gorrate raptureyi cloth ayarında bi armora atman lazim
Ki rapture için combo toplarken pala stunda olmadığından tekrar yüksek miktarda reflect dmg a maruz kalabilirsin

Vengeance konusunda haklisinız alliancede var sadece biraz tektarafli oldu o konuda

Ps: Uç nokta değil bak ben sana normal bi itemlist yapayim
badge : pant+chest+boot+belt
Tk: trash ring
Za/ssc: timed/tidewalker ring
ZA:helm,mace,kalkan
tier4 shoulder
pivipi trinket
furies kartı
gayet ortalama bi gear ama 17-18k (BoK) hp ve armor 20-25 doc-15~ pari 500 üzeri blockvalue 25+ block ve 500 civarı spell dmg olur
ve böyle gayet ortalama gearla bile dünyanın en façalı roguesini maybun edersin etrafında tamam mümkündür kesilebilir lakin dediğin gibi "Rahat olmaz" kan kusturur adama..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...