Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohannes

Aral

Öne çıkan mesajlar

6 senedir Bodruma tatile gidiyorum yazlığa, Antalya'ya da birçok kez gittim.Buralarda gece hayatı olarakta hatrı sayılacak kadar vakit geçirdim.Amma velakin böyle hatunarın bunun gibi tiplerle takıldığına hiç rastlamadım. Red abimiz eğlence ve gece hayatı sektörünün uzmanı galiba o öğretir artık bize..
Sosyal ağlarda paylaş

Aral said:
6 senedir Bodruma tatile gidiyorum yazlığa, Antalya'ya da birçok kez gittim.Buralarda gece hayatı olarakta hatrı sayılacak kadar vakit geçirdim.Amma velakin böyle hatunarın bunun gibi tiplerle takıldığına hiç rastlamadım. Red abimiz eğlence ve gece hayatı sektörünün uzmanı galiba o öğretir artık bize..

Hatta bir tutorial olsa...:D
Sosyal ağlarda paylaş

& senedir bodrumda yaşıosun ve gümbet barlar sokagına inmedin o zaman ?

ben son 3 senedir gümbet barlar sokagının göbeğinde kalıorum sunclubta.ondan oncelerindede torbada evimiz vardı.bu sene gidemedim o ayrı :).

sahildeki adanalı %90 ı kıl olan deişk adamların hergun kumsalda turistlerle birlikte oldugunda gördüm.rüyamda göremiceğim kadar güzel 3 turistin byeaz coraplı, sandaletli ve üzerinde enteresan yelekli adamın 3 ünü birden barda yediğinide gördüm.bu tarz sana 100 tane şey anlatırım.

ha bana sorsan kaç tane buldun öle.3 tür 5 tir.ben gidip yine zor türk kızlarını bulurdum türkbükünden.

sanırım yazlıgınız yalıkavakta filan olsa gerek.oralarda pek bi ekşın olmuo tabi.yada butun yazlar oturup kitap okudun evinde

ben gidip hello do yu sex falan filan tarzı konusamadıgımdan bceremiyorum turist işlerini.ama arada oluo işte kafa güzelken falan onlarda ayrı

illa gümbet değil bodrumun içindeden anlatırım istiosan :).aynı şekilde antalya dada az da olsa var böyle bildiklerim gördüklerim

ha ama tatil yerlerine gidip hiç boş kalmadım hergun bi manita yaptım diyene adam sallıodur yani.cunku hakkaten sebebini anlamdıgım bi şekilde kara kuru tipler ilgilerini çekio.

topicle alakalı sonuc cıkarmak gerekirse.öyle hatunlarla birlikte olmak imkansız değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...