Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Beta Signuplar Basladı!

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Blizzard'ın tester grubu 25 kişi, beta'ya çıktığında aynı encounter, test ediyor 125 kişi (örnek)

Daha fazla bug'ın ortaya çıkması, atlanan şeylerin bulunması gayet doğal.

Blizzard para sıkıntısı mı yaşıyor ? Tabiki hayır.. Peki o halde bugün iş ilanı verse ve bünyesine çalışan dahil etse. Sadece pve adına encounter testi için yüzlerce kişiden büyük bir ekip kuramaz mı ? Bal gibi kurar. Ne sızma olur ne birşey. Herşey büyüsü bozulmadan insanlara sunulur ve ortada adil bir durum söz konusu olur.

Herkes herşeyi aynı anda görür, herkes mücadeleye aynı anda başlar. Oyuncuların, (altını çizerek belirteyim) ''raidler için'' testerlık yapması bana tuhaf geliyor bu işin son derece profesyonel şekilde üstesinden gelinebileceğini düşünüyorum. Bu işin doğrusu bu olmalıdır. Boss fightların live serverlarda herkese sunulmasından önce sağda solda bunların taktiklerini ve videolarını görmek istemiyorum ben. Eminim birçok kişi benimle aynı fikirdedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Aktif acclere geliyo zaten ne oynamaması?

Beta-Key mail'e geliyor, aktif acc'a gelip gelmemesinden ziyade Beta key'den bahsediyorum ben. Abuk subuk 300 dolara satılığa çıkaran ödemliler falan var keyleri.
Tutup da insanlardan Acc infosunu istemiyorum yani.

Edit: Ha eğer beta-key eğer direkt olarak Account ile ilişkilendirilip yollanıyosa, o konuda bişi diyemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza said:
Rotweiler said:

Beta-Key mail'e geliyor, aktif acc'a gelip gelmemesinden ziyade Beta key'den bahsediyorum ben. Abuk subuk 300 dolara satılığa çıkaran ödemliler falan var keyleri.

Edit: Ha eğer beta-key eğer direkt olarak Account ile ilişkilendirilip yollanıyosa, o konuda bişi diyemicem.

300 dolara satan mi odemlidir alan mi hadi bakalim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza said:
Rotweiler said:

Cd key geliyor mailine istediğin account ile ilişiklendiriyorsun murtazanın dediği gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...