Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior kasmakla hatamı ettim?

Nomorerogues

Öne çıkan mesajlar

quixef said:
Ya ben WotLK abilitylerdeki şu "if the mob enrages it causes quadruple damage" olayını anlamadım? Warrior un karşıdaki mob u enrage eden bir skill i mi olacak yoksa ayda yılda bir çıkan böcük filan familyasından enrage eden moblara karşı mı işe yarayacak nedir?

Bi saçmalık var ama? Şöyle gibi: "Causes weapon damage plus 320, if your aunt has testicles kills the target."

Weapon damageın +320 sini vurcak ama eğer teyzenin testisleri varsa target ın ölcek. tam türkçesi bu:D

Kısacası çakalın biri şaka yapmış
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
quixef said:
Ya ben WotLK abilitylerdeki şu "if the mob enrages it causes quadruple damage" olayını anlamadım? Warrior un karşıdaki mob u enrage eden bir skill i mi olacak yoksa ayda yılda bir çıkan böcük filan familyasından enrage eden moblara karşı mı işe yarayacak nedir?

Bi saçmalık var ama? Şöyle gibi: "Causes weapon damage plus 320, if your aunt has testicles kills the target."

Weapon damageın +320 sini vurcak ama eğer teyzenin testisleri varsa target ın ölcek. tam türkçesi bu:D

Oy hacı ne yaptın sen?

Ben sana onun Türkçe'sini sormadım o metni ben yazdım. Warrior un yeni talentleri ona benzemiş demek istedim. Yani kim enrage olacak da senin bleed in ona 4 kat vuracak. (KPDS 97/100, KPSS 59/60 İngilizce sorunumuz yok pek :P)

(Ayrıca da teyzenin testisleri deil, ünlü laftaki gibi "Halamın tşşkları olsaydı amcam olurdu'ya bir göndermedir kendisi)
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:
Oturanboaa said:
quixef said:

Oy hacı ne yaptın sen?

Ben sana onun Türkçe'sini sormadım o metni ben yazdım. Warrior un yeni talentleri ona benzemiş demek istedim. Yani kim enrage olacak da senin bleed in ona 4 kat vuracak. (KPDS 97/100, KPSS 59/60 İngilizce sorunumuz yok pek :P)

(Ayrıca da teyzenin testisleri deil, ünlü laftaki gibi "Halamın tşşkları olsaydı amcam olurdu'ya bir göndermedir kendisi)

o sordugun skill sadece şunu dio, eğer mob enrage olursa 4 kat fazla vurur.

başka bişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
adam da bu ne mantıktır işte, kaç tane enrage olan mob, player var ki çok işe yarasın demeye getirmiş :)

iyide o yazı hangi skill tree de nerde bilmiorum ama bana skill tree degil de normal mob effect açıklaması gibi geldi.

çünkü mob un 4 kat fazla vurmasının player a yarar degil zararı var
Sosyal ağlarda paylaş

hs kullnırsan ragesiz kalırsın, imp heroic almadığını var sayarak 2h le attınğın her hs 25 cıvarı rage'e mal oluyo sana hamstring at onun yerine bol bol daha iyi belki flurry proclarsın.

ayrıca ms whirwind, intercept hamstring piercing howl atınca geriye rage kalıyosa supermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...